Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Wakacje 2016 - dokąd lecicie, skąd najlepiej?

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ZwichrowanyKsiążę
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    163
    BMW
    e38 750i, e36 325i, e46 325i, e46 320d
    Skąd
    PO/POS
    Zakynthos - Grecja, miejscowość Ano Vasilikos. Udało mi się znaleźć lot za 600zł w dwie strony, leci się tam ok. 2h. Woda ciepła i czysta, miejscowość w której byłem nie należała do głównych miejsc wypoczynkowych, w zasadzie nie było żadnej dyskoteki (jedynie kilka knajpek z grecką muzyką), cisza i spokój. Na plażach bardzo luźno, kilku niemców z dziećmi w okolicy i to wszystko. Ceny akceptowalne (ok 10 Euro za syty obiad w knajpie).

  2. #22
    lux_t
    Gość

    Post

    My właśnie wróciliśmy z wakacji. Wynajęliśmy sobie apartament nad morzem Konkretnie spaliśmy w tym:
    http://www.dhapartamenty.pl/pl/stron...towers-iv.html

    W Gdyni , dobry standard. Spokojnie zmieściły się tam 3 pary. Pierwszy raz wynajmowaliśmy mieszkanie zamiast hotelu ale teraz widzę,ze jest to wygodniejsza opcja.

    Jeszcze w grudniu planuje się gdzieś wybrac. Albo na Cypr albo na Wyspy Kanaryjskie.

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar meush
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    204
    BMW
    E32 730iA V8, E87 118d
    Skąd
    Skarżysko-kamienna
    Ja 2 dni temu wróciłem z Chorwacji, pojechaliśmy w 9 osób wynajętym nowiutkim renault trafic :) Zatrzymaliśmy się kilka kilometrów od miejscowości Omiš, pogoda dopisała, mało turystów :) W tym roku udało się zaliczyć wodospady Krka, Dubrownik, ale najbardziej zależało mi na zniszczonym przez wojnę domową kurorcie w Kupari.






    W listopadzie wybieram się jeszcze do Czarnobyla na 5 dni :)

Podobne wątki

  1. Skąd wytrzasnąć taki moduł?
    Przez YBSA w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-09-2010, 13:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •