Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Witam

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    2
    BMW
    745D
    Skąd
    Łódź

    Post Witam

    Witam, trafiłem na to forum z prostego powodu: chcę zakupić bmw serii 7 e65 najlepiej w poliftowym wydaniu, mam nadzieje, że z waszą pomocą uda się znaleźć coś dobrego. Pozdrowienia dla wszystkich klubowiczów :)

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    W I T A M


    szybkiego zakupu 7 życzę
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Witam na forum i owocnych poszukiwan.
    Pzdr.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Zbichu
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    566
    BMW
    Tymczasowo Audi
    Skąd
    Estoril
    Cześć. Wydaje się, że celujesz w 745d. Nie żałując pieniędzy skrócisz czas poszukiwań.
    Powodzenia!!!

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    2
    BMW
    745D
    Skąd
    Łódź
    Bardzo dziękuje za miłe przywitanie.

    Tak celuje w 745d, patrząc na Twój profil posiadasz owe i to jeszcze z podniesioną mocą... Pozazdrościć.

    Mam problem odnaleźć się na tym forum, brakuje tabelki "Nasze auta", widzę, że w swoich powitaniach użytkownicy opisują swoje auta ale cieżko się do czegokolwiek dokopać, gdyż niektórzy użytkownicy tylko się witają a potem koniec tematu. Jeśli mógłbyś podesłać temat swojego autka to poproszę :)

    Powiedz mi jeszcze na co zwracać uwagę podczas oględzin i czy jesteś zadowolony z takiego silnika w tym aucie? Jak klasyfikuje się spalanie po chipie?

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    21
    BMW
    e38
    Skąd
    Żory

    Post

    Cytat Zamieszczone przez kaczorowski2b Zobacz posta
    Bardzo dziękuje za miłe przywitanie.

    Tak celuje w 745d, patrząc na Twój profil posiadasz owe i to jeszcze z podniesioną mocą... Pozazdrościć.

    Mam problem odnaleźć się na tym forum, brakuje tabelki "Nasze auta", widzę, że w swoich powitaniach użytkownicy opisują swoje auta ale cieżko się do czegokolwiek dokopać, gdyż niektórzy użytkownicy tylko się witają a potem koniec tematu. Jeśli mógłbyś podesłać temat swojego autka to poproszę :)

    Powiedz mi jeszcze na co zwracać uwagę podczas oględzin i czy jesteś zadowolony z takiego silnika w tym aucie? Jak klasyfikuje się spalanie po chipie?
    JA dodam od siebie. zebys nie wydal wszystkich pieniedzy na zakup auta. bo sie pograzysz. pakiet startowy w tym samochodzie w moim przypadku to jakies 10 tys zl. moje auto ma 300tkm.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Zbichu
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    566
    BMW
    Tymczasowo Audi
    Skąd
    Estoril
    Cytat Zamieszczone przez kaczorowski2b Zobacz posta
    Powiedz mi jeszcze na co zwracać uwagę podczas oględzin i czy jesteś zadowolony z takiego silnika w tym aucie? Jak klasyfikuje się spalanie po chipie?
    Zakupiłem auto z przebiegiem 160 tkm. i pakiet startowy był pewnie w cenie auta, bo jak do tej pory odpukać nic nie musiałem dołożyć. Ciężko jest zwrócić uwagę na coś szczególnego przy oględzinach, ponieważ nie znane są jakieś typowe bolączki silnika M63N jak do tej pory. Obowiązuje standardowa procedura.
    Z silnika jestem bardzo zadowolony. Poszukiwania zawęziłem do dwóch motorów tj. 745d oraz 750i z naciskiem na diesla ze względu na możliwość łatwej modyfikacji i tak już niezłych parametrów. Po obejrzeniu kilku aut za czterdzieści parę tysięcy musiałem podnieść pułap cenowy i trafiłem w końcu na zadbaną sztukę.
    Chiptuningiem zajmuję się sam, więc modyfikacja tego motoru, to była dla mnie sama przyjemność... no, prawie. Niestety nie ma możliwości zrobienia tego auta po kablu i komputery do każdej modyfikacji trzeba wyjmować i rozbierać, ale naprawdę warto. Te silniki mają duży potencjał i parametry, które uzyskałem ogranicza filtr cząstek stałych, którego nie chcę się pozbywać na razie. Samochód po tych modyfikacjach porusza się sprawniej niż 750i, a to mi tymczasowo wystarcza. Jeśli chodzi o spalanie to w trasie przy spokojnej jeździe spadło delikatnie, co jest dosyć oczywiste po programowym wyłączeniu EGR'ów.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •