Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Cześć i czołem

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    8
    BMW
    E38 730ia
    Skąd
    RDM

    Post Cześć i czołem

    Cześć, Bartek "Ciężki" z Radomia od roku jestem w posiadaniu e38 730 94" co po niektórzy mogli ją pewnie widzieć, bo co jakiś czas wystawiałem ją na allegro (niestety lub na szczęście nikt nie pofatygował się jej obejrzeć) .

    krótko o aucie, marzec 94 rok, wyposażenie - goła w ryj, fabrycznie siedział jasny gruby welur od miesiąca zmieniony na skórę, auto całkowicie bez wypadkowe, malowana klapa tył kawałek nad rejestracją, pierwsze 20cm maski przedniej (odpryski od kamieni) oraz jeden próg (wszystkie elementy nie mają więcej jak 180 mikronów), reszta budy mierzona centymetr po centymetrze i wszędzie oryginał, e38 szukałem jakieś pół roku, bez ciśnień w granicy 200km od mojego miejsca zamieszkania, zniechęcony wszystkimi "lalkami" trafiłem obecną 10km od domu.

    Tak to mniej więcej wyglądało jakiś miesiąc od zakupu:



    Wnętrze :



    Auto ogólnie wyglądało dobrze, miało problemy ze starą instalacją gazową i uwalony czujnik ABS, poprzedni właściciel, starszy facet (miał ją jakieś 8 lat) dobrze utrzymał auto, więc nie miałem zbyt dużo wydatków.

    Pierwsze mody to wsadzenie xenonu, zmiana oryginalnego radia na mp3, oraz założenie listw pod drzwi (gość co zimę zdejmował je) potem wpadły inne koła zimowe (felgi z e60):




    Na lato zostały założone felgi z x3 styling 145 w jedynym dla mnie możliwym rozmiarze dla e38 czyli 19 cali do tego dystanse na przód 20mm i na tył 30mm










    Ponad to jak widać na zdjęciach, trochę "kombinowałem" z lampami, tj. przednie zostały przyciemnione (od drogowych całe "szkiełko" oklejone folią przyciemniającą, mijania to samo, ale nie ruszałem soczewki, dzięki czemu lampy na żywo wyglądają na całkiem czarne, a mimo to świecą bardzo dobrze) tylne przyciemnione tą samą folią - kierunek i wsteczne, oraz przednie kierunki, atrapa oklejona folią w czarny połysk, usunąłem również zbędne naklejki (PLka na klapie, winiety z przedniej szyby, jakas mała reklamowa naklejka z tylnej szyby)


    W mniej więcej takim stanie auto przejeździło sezon.

    Na jesieni zmieniłem przednie kierunkowskazy na pomarańcze, folia z atrapy zaczęła schodzić, więc wróciłem do oryginału, no i na pokład wleciała skórzana tapicerka:





    I w takim zestawieniu auto miało spędzać w garażu nie jeżdżone całą zimę, ale trochę szyki pokrzyżował mi nowy zakup (chwalę się :)) :



    Więc 7mka jeśli nie znajdę jakiegoś garażu wyląduje na ulicy, ew. e30 "pod plandeką" na działce, ale szkoda mi nowego dachu.


    I to póki co tyle, czekam na hejty :)
    BMW E38 730iA 1994r
    BMW E30 320 1990 cabrio
    Citroen Jumper auto laweta 2.2 HDI 2005r
    VW golf Mk4 1.9 TDI 1998r

    Pomoc drogowa Radom okolice i cała polska: 531 165 551

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek

    Post

    Witam. Mi osobiscie lampy sie nie widza ale calosc bardzo fajna (prosta linia).
    Szkoda ze foteli nie zapodales w komfortach.
    Pozdro.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,520
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Fajna, i moje ulubione jasne drewienko :)

Podobne wątki

  1. [E65/66] Witajcie Cześć i Czołem!!!
    Przez robertartur w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-02-2015, 11:37
  2. [E38] Cześć i czołem
    Przez jacoona w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-08-2014, 11:27
  3. [E32] Cześć i czołem!
    Przez krzysztof wąski w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-05-2014, 20:04
  4. [E23] czołem!
    Przez b3free w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-03-2014, 11:34
  5. [e38] Witajcie, Cześć i czołem pytacie skąd się tu wziąłem .
    Przez krabi_one w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 19-09-2010, 15:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •