Cytat Zamieszczone przez zuczek09 Zobacz posta
Jest to moja 3 siódemka i wiem co polecam. Nie chciało mi się zbytnio opisywać co i jak, bo do końca nie chce jej sprzedawać a muszę coś kupić mniejszego gdyż mojej kobiecie nie idzie jazda tym samochodem. W samochodzie było wymieniane : podpora wału , regeneracja lamp przednich ( odbłyśniki, czyszczenie od środka , matowanie i polerowanie z zewnątrz ), w skrzyni olej i filtr ( brak wycieków ) , 2 tygodnie temu olej wspomagania + dd , udrożnienie i przegląd wszystkich kanałów odprowadzających wodę z samochodu , pompa wody+ pasek ( był wyczuwalny luz ) , uszczelka podstawy alternatora , nowa chłodnica (stara się rozszczelniła ) , nowy akumulator + regeneracja alternatora + nowy power moduł ( kradła prąd i została postawiona zła diagnoza gdyż winny był moduł od głosu ) , nowa opornica dmuchawy , nowe przednie tarcze BMW + klocki ferrodo , zaciski pomalowane na ciemny złoty kolor , nowe opony dunlop 265/35/20 przód tylne michelin 295/30/20 około 60% , nowe świece beru 8x , przepływomierz bosch, płyn chłodniczy , tuleje przednich wahaczy lemforder , reduktor lpg KME po regeneracji na oryginalnych membranach . Sądzę że niczego nie pominąłem , a to są same naprawy zrobione za mojej kadencji w ubiegłym 2015r, nie mówię o tym co było robione w Niemczech ( rura wody na 100% a uszczelniacze sądzę że też, gdyż było tam kilka napraw w serwisie z których ciężko było się wyznać co oznaczają ) zdjęcia przed zakupowe posiadam jak i sprawozdanie z auto DNA. Samochód wart swojej ceny i taniej go nie sprzedam jak to już dziś mówiłem kilku osobą. Jedynie co to mogę dodać opony letnie w podobnym stanie. Wszystkie stare części z tego samochodu posiadam łącznie z zderzakiem ( zmieniałem bo wole Mpakietowy czy jak mówicie po lifcie ) w planach miałem zmienić również klapę na polift ale po dwóch sztukach uszkodzonych przez kuriera dałem sobie spokój).
Jak rzucasz taką chorą cenę, to chociaż do zdjeć umyj te syfiaste gumowe dywaniki, albo je wyjmij i zrób zdjęcie bez nich :)