Pokaż wyniki od 1 do 10 z 78

Wątek: 745Li E66

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Z całym szacunkiem ,ale nie widze w tym nic nadzwyczajnego.
    Dlaczego te auta mają zawsze być tańsze niż w Niemczech mimo zapłaconej 18% akcyzy??

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Z całym szacunkiem ,ale nie widze w tym nic nadzwyczajnego.
    Dlaczego te auta mają zawsze być tańsze niż w Niemczech mimo zapłaconej 18% akcyzy??
    Bo u Mirka na placu stoją za 19-21k do opłat. Niestety, to przez trupy od handlarzy ceny mocno lecą. Ale nie oszukujmy się, stary przedlift już nie może kosztować dużych pieniędzy, mimo wszystko. Auto jest warte tyle ile ktoś może za nie zapłacić, jeżeli kolega rzeczywiście za tyle sprzedał, a mam pewien brak zaufania do tej teorii, no to tylko pogratulować
    Były:
    VW Jetta A2
    Opel Astra G Caravan
    BMW E32 730i[*][*]
    VW Passat B5 Variant
    BMW E38 728iA
    BMW E39 535iA
    Audi A3 8P 2.0T++
    Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
    BMW E91 318d+
    VW Phaeton 3.2
    Astra GTC OPC Line
    Mercedes CLK W209 200K lift
    BMW E90 320dA 177KM 08'

Podobne wątki

  1. [pozostale] zakup e65 745LI z USA
    Przez szatann w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 25-02-2012, 11:25
  2. [E65/66] e65 745Li
    Przez fragli w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-08-2011, 12:38
  3. [e66] BMW 745Li
    Przez wilo001 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 07-01-2008, 16:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •