Z całym szacunkiem ,ale nie widze w tym nic nadzwyczajnego.
Dlaczego te auta mają zawsze być tańsze niż w Niemczech mimo zapłaconej 18% akcyzy??
Z całym szacunkiem ,ale nie widze w tym nic nadzwyczajnego.
Dlaczego te auta mają zawsze być tańsze niż w Niemczech mimo zapłaconej 18% akcyzy??
Bo u Mirka na placu stoją za 19-21k do opłat. Niestety, to przez trupy od handlarzy ceny mocno lecą. Ale nie oszukujmy się, stary przedlift już nie może kosztować dużych pieniędzy, mimo wszystko. Auto jest warte tyle ile ktoś może za nie zapłacić, jeżeli kolega rzeczywiście za tyle sprzedał, a mam pewien brak zaufania do tej teorii, no to tylko pogratulować
Były:
VW Jetta A2
Opel Astra G Caravan
BMW E32 730i[*][*]
VW Passat B5 Variant
BMW E38 728iA
BMW E39 535iA
Audi A3 8P 2.0T++
Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
BMW E91 318d+
VW Phaeton 3.2
Astra GTC OPC Line
Mercedes CLK W209 200K lift
BMW E90 320dA 177KM 08'