Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 83

Wątek: Dzień dobry wszystkim oto mój gad....

  1. #71
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    778
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL
    Fajna trasa na podróż poślubną, a jeżeli jeszcze będziesz unikał autostrad to już w ogóle petarda. Myślę, że bez problemów zrobisz tą trasę. Powodzenia!

  2. #72
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    544
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    my jechalismy teraz camperem z włoch przez monachium przystanek w nocy obok walhali niedaleko ratyzbony, i potem na drezno nie jechalismy przez pragę

  3. #73
    Początkujący Użytkownik Awatar Stanja
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    43
    BMW
    E32 750iL
    Skąd
    Łódź

    Post

    Cześć wam!
    My już w drodze, jak na razie trasa idzie dobrze, oczywiście nie obyło się bez problemów. Ale po kolei. Wyruszlismy z Łodzi ok. 13, mieliśmy jechać o 6/7, lecz od rana szukałem (wraz z cala rodzina i znajomymi) dowodu rejestracyjnego. Po przetrzasnieciu całego domu stwierdziłem "yebać to" najwyżej będziemy kombinować. 1szy przystanek Praga - człowiek tyle wyjechał od Łodzi, a i tak swoich z Pabianic spotkał w hotelu. Co do wcześniejszego posta Witboy'a - w Pradze rok temu się zaręczyliśmy na moście Karola więc był to obowiazkowy przystanek w tym roku.


    Oczywiście nie obyło się bez awarii - woda pod nogami pasażera z odpływu szyberdachu.

    2gi dzień to jazda do Niemiec do znajomych niedaleko jeziora bodeńskiego

    Ostatnie tankowanie w Czechach - skodocepcja była wszedzie. Czesi traktowali nas jak jakieś dziwolągi, lecz podchodzili miło i z zaciekawieniem.

    Do Monachium droga była prosta i spokojna - spotkałem 5 BMW z PL na blachach OP/OPO 2XE30 E34, E36 i Z4 razem gdzieś jechali więc dołączyłem do tego "konwoju" na kilkanaście km. Niestety nie udało się zdążyć do muzeum Bayernu ani BMW, ale może dzisiaj się tam wrócimy.

    Dzień bez awarii dniem straconym - po currywurscie w jakiejś lokalnej knajpie padła żarówka. Niby pierdoła ale miejsca tyle pod maską że i tak zajęło to trochę czasu i gimnastyki palców.
    Dowod się znalazl u mechaników w poniedziałek, więc został wysłany kurierem ekspresem, a my zostaniemy jeden dzień dłużej w tych pięknych okolicach by odebrać paczkę. W środę ruszamy na Alpy i przez Austrię lecimy na słoneczną Italię

  4. #74
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Świetnie! Przygody muszą być, bez tego byłoby nudno Czekamy na kolejne relacje!

    P.S. Możemy wrzucać zajawki na nasz fanpage na FB?
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 05-09-2023 o 11:33

  5. #75
    Początkujący Użytkownik Awatar Kocisław
    Dołączył
    Sep 2019
    Posty
    5
    BMW
    E65 760i
    Skąd
    z miasta Łodzi
    Jak byłem w muzeum BMW 4 lata temu, to mieli trochę mało informacji na temat siódemek.
    Ale za to obok - BMW Welt wynagrodził ten niedosyt najnowszymi G11, G12 i Rolls-Royce'ami.

  6. #76
    Początkujący Użytkownik Awatar Stanja
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    43
    BMW
    E32 750iL
    Skąd
    Łódź
    Oczywiście możecie wrzucać, dziś postaram się przeslac zdjęcia z Austrii i Włoszech, które dzisiaj przejeżdżamy. Tym razem było więcej przygód, wraz z dymem i spalenizna

  7. #77
    Początkujący Użytkownik Awatar Stanja
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    43
    BMW
    E32 750iL
    Skąd
    Łódź

    Post

    Wracam ze zdjęciami :)
    Z Niemiec ruszyliśmy na Austrię, po krótkiej przerwie odpalam samochód a tu dym i spalenizna leci z kratek nawiewu. Szybkie gaszenie auta i wąchanie komory silnika. Konsultacja online z moim mechanikiem i najlepszym łódzkim znawca E32 doszliśmy do wniosku, że to miecz. Bezpiecznik nr 19 zrobił out, silnik zaczął trochę lepiej pracować, klima typu otwarte okno i szyber na razie musi wystarczyć. Po noclegu w Szwajcarii (200 zł taniej niż w Austrii) ruszamy do Włoch. Moja ukochana żona wybrała trasę w stronę Bergamo i Mediolanu najkrótsza i bezpłatną czyli .... przez góry. Tak się składało, że na trasie były 2 wyścigi kolarski i supersamochodow/zabytkowych pojazdów. Auto miało dosyć ja też, non stop zakręty, pętle, motocykle, rowery które wyprzedzały na zjazdach po zewnętrznej no masakra. Ale jesteśmy cali i zdrowi bez klimy ale szczęśliwi we Włoszech pod Bergamo


    Austria

    Ferrari z naklejka eventowa

    Przełęcz Stelvio, szczyt zdobyty i chłodzenie samochodu

    Serpentynki po drodze

    Campanile di Curon Venosta Vecchia

  8. #78
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    778
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Stanja Zobacz posta

    Serpentynki po drodze.
    Za rok chcę się wybrać tam swoją Hondą. Tak z ciekawości, jakie masz średnie spalanie od wyjazdu z Polski?

  9. #79
    Początkujący Użytkownik Awatar Stanja
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    43
    BMW
    E32 750iL
    Skąd
    Łódź
    Komputer pokazuje 13,6 ale to ok. 14,5

  10. #80
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    778
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Stanja Zobacz posta
    Komputer pokazuje 13,6 ale to ok. 14,5
    To wg mnie nie ma tragedii. Powodzenia w dalszej podróży.

Podobne wątki

  1. [E32] Dzień dobry :)
    Przez chmielpiw w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-09-2013, 18:41
  2. [E38] Dobry wieczór, dzień dobry
    Przez Rados w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-01-2011, 19:07
  3. Dzień Dobry wszystkim :)
    Przez Blumen w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 09-02-2010, 22:21
  4. Witam wszystkich miłośników marki BMW!!! a oto mój 7er :)
    Przez uzi w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 31-08-2009, 07:27
  5. [e38] Witam Was,oto mój nowy nabytek.
    Przez fabian1980 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-02-2008, 15:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •