Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: Telewizja dvbt w bmw e46 e38 e39 e65 x5 ... nie druciarstwo

  1. #41
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2015
    Posty
    84
    BMW
    E38 740iL, M4 F82 Competition
    Skąd
    Warszawa
    Jak tam sprawuje się ten tuner? (chodzi o ten Mura)
    Jak duże nośniki usb można podpiąć?
    Ostatnio edytowane przez Freez ; 22-11-2016 o 12:30

  2. #42
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2018
    Posty
    90
    BMW
    BMW E38 730d
    Skąd
    Wieluń

    Post tuner tv

    Witam kupiłem ten tuner po długich negocjacjach ( brak sposobu wysyłki na Polskę ). Zamontowałem z kolegą i jestem bardzo zadowolony. Wszystko tak jak opisywał Johny_Bravo na początku tego wątku. Wyjąć stary i założyć nowy. Nie potrzebne są żadne dodatkowe anteny. Jedyne co trochę przeszkadza - w moim rejonie chyba słabo odbierają fale ( wioska, koło Wielunia ), bo np. bedąc w mieście odnajduje momentalnie z 15 kanałów i obraz płynny, ale gry przemieszcze się po dom to niekiedy jest brak sygnału. Podczas jazdy też obraz się nie tnie. Ponizej wrzucam film z odtwarzania



    Jedna spraw został nierozwiązana z tym tunerem, ale to z winy sklepu. Rozmawiałem o tym z Jonnym. mianowicie kiedy mamy włączone radio to po wejściu na telewizją i włączeniu menu i ustawień tam wbudowanych wyłącza się telewizja i przechodzi na zmieniarkę, ale to ponoć już było w tym tunerze i nadal nie poprawili tego. Jest obejście tego. Należy wyłaczyć radio - wcisnąć lewe pokrętło. Ale to tak tylko pisze o tym. Daje też filmik:


    Daje jeszcze link do tuner, zostało tylko 6 sztuk także wiadomo, tylko ta cena

    https://mca.electricmura.ro/en/produ...ital-tv-tuner/

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    123
    BMW
    E32 3.0 r6
    Skąd
    Nidzica

    Post

    "Nie wiem dlaczego wy kombinujecie. Przecież jeśli jest TV w samochodzie to wystarczy kupic tuner DVB-T ori BMW i po sprawie. Koszt jest taki że nie powiem co urywa taka możliwość istnieje. A jeśli istnieje to można też kupić używany za znacznie mniejszą kasę. Tunery cyfrowe były montowane w trójkach od e46, piątkach od e39, w siódemkach od e38, w X3, X5 i Z4. Ogólnie rzecz biorąc po 2000 roku można było dostać ten tuner bez większego ptroblemu. To jest numer części 65 50 0 406 957 lub 65 50 0 301 355." Cytat z maxbimer







    Idąc tropem czy ten dekoder z allegro nr aukcji : 7197601421 będzie pasował do e38?

  4. #44
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez greg661 Zobacz posta
    Idąc tropem czy ten dekoder z allegro nr aukcji : 7197601421 będzie pasował do e38?
    A co z wiązką? i zapewne innymi antenami.

    A najważniejsza kwestia to format dekodowania obrazu. Większość fabrycznych sprzętów było robione na niemcy, a tam mamy MPEG2, a w PL jest MPEG4
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  5. #45
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,118
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez greg661 Zobacz posta
    "Nie wiem dlaczego wy kombinujecie. Przecież jeśli jest TV w samochodzie to wystarczy kupic tuner DVB-T ori BMW i po sprawie. Koszt jest taki że nie powiem co urywa taka możliwość istnieje. A jeśli istnieje to można też kupić używany za znacznie mniejszą kasę. Tunery cyfrowe były montowane w trójkach od e46, piątkach od e39, w siódemkach od e38, w X3, X5 i Z4. Ogólnie rzecz biorąc po 2000 roku można było dostać ten tuner bez większego ptroblemu. To jest numer części 65 50 0 406 957 lub 65 50 0 301 355." Cytat z maxbimer







    Idąc tropem czy ten dekoder z allegro nr aukcji : 7197601421 będzie pasował do e38?
    Czlowieku w miedzyczasie zmienily sie systemy nadawania TV wiec na tych tunerach zobaczysz raptem snieg...
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  6. #46
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,118
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    Post

    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    A najważniejsza kwestia to format dekodowania obrazu. Większość fabrycznych sprzętów było robione na niemcy, a tam mamy MPEG2, a w PL jest MPEG4

    W Mpeg2 w D tez juz tylko kilka dretwych kanalow jeszcze dziala... cala reszta jest juz na calkiem nowym systemie

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  7. #47
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta

    W Mpeg2 w D tez juz tylko kilka dretwych kanalow jeszcze dziala... cala reszta jest juz na calkiem nowym systemie

    No to co teraz? Jest jakiś tuner "to rule them all"? Z tego co widzę, do eFy są jakieś tunery z MPEG4, ale chodzi o taki, co potrafi dekodować obraz we wszystkich popularnych obecnie standardach.

  8. #48
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2018
    Posty
    2
    BMW
    E38 735
    Skąd
    Białystok
    nie ukrywam, że rozwiązanie jest bardzo ciekawe i profesjonalnie wykonane. chciałem jednak zapytać, czy jest jakaś opcja wykorzystać to urządzenie w przypadku dwóch monitorów w samochodzie? wiadomo że w takim przypadku fabrycznie bmw stosowało specjalny tuner z dodatkowym wyjściem. natomiast widzę że mura nie robi takich tunerów. jest jakaś opcja żeby uzyć takiego tunera, zachowując funkcje obu ekranów?

Podobne wątki

  1. TV Free E38, E39, E46, E60, E65
    Przez Greg38 w dziale Auto-Diagnose - Nowy Sącz
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-06-2012, 20:27
  2. Telewizja BMW e38 MK2
    Przez mamut103 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 30-06-2011, 20:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •