Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 112

Wątek: 2x e65 - prośba o pomoc :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    99
    BMW
    e36, e65
    Skąd
    Bielsko-Biała

    Post 2x e65 - prośba o pomoc :)

    Witam,
    sprawa jest taka - poszukuję e65 z silnikiem 4,4 litra. Zależy mi na instaacji gazowej i żebym zmieścił się najlepiej w 30 tysiącach
    Po głowie chodzą mi dwie propozycje. Pierwsza z nich:
    http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7...tml#4a1ac98a6b
    Właściciel twierdzi że wszystko jest sprawne, sinik suchy i działa bez zarzutu na gazie i benzynie. Skrzynia ponoć przerzuca biegi bez szarpnięć, że zawias i karoseria są ok.
    Jeden komplet opon, w dodatku z przodu ma lato a z tyłu zimę...

    Druga:
    http://www.auto.pl/gielda/offer.php?kod=157dnh

    Od razu mówię - nie kupuję aut z komisu! Natrafiłem na ogłoszenie tego samochodu które wystawiał prywatny właściciel. Powiedział ze kupił je od niemca dla siebie. Wrócił z nim do kraju i dopiero wtedy się dowiedział ile kosztuje akcyza więc wystawił samochód na sprzedaż i wisiał od lipca bo nikt go bez opaconej akcyzy nie chciał kupić... By odzyskać część pieniędzy, opłacił akcyzę i wystawił za 25k. Mówi że co do ceny można się dogadac i zejdzie z ceny. Historia samochodu jest taka - niemcu auto stanęło i nie odpaliło, włączył się tryb awaryjny. Okazało się że komputer wykrył że w skrzyni jest mało oleju i odciął zapłon. Po wymianie oleju samochód zaczą działac, ponoć skrzynia działa bdb.
    Wspominał o odpryskach od kamyczków na masce, mówił że w lewym błotniku jest uchwyt na flagę (nie wiem co on tam robi) i że jakby mi to przeszkadzało to musze ogarnąć kogoś kto będzie umiał to zaspawać i polakierować. Mówił że gdzie niegdzie są ryski, że sprawdzał miernikiem auto i grubość lakieru jest ok, że jest niemiecka książeczka serwisowa która ma potwierdzic aktualny przebieg. Mówi że w skrzyni poza olejem wymienił misę i tuleję. Gdyby udało mi się kupić samochód za powiedzmy 23 tysiące, koszt rejestracji to ok 1000zł + gaz 5000 + ubezpieczenie z 600 to mieszczę się w 30k.
    Co myślicie w tym temacie?
    PS. drugi samochód jest z okolic Bielska a ja z Bielska jestem. Jeśli jest tu ktoś ogarniety i też jest z okolic, może by się przejechał ze mna na ogledziny w niedzielę? :) Samochód obecnie jest w komisie niedaleko Bielska

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    1 - golas mega - jak chcesz takiego to ok

    2 - brak zdjęć środka - ciekawe czemu

    Zastanów się dobrze czy stać Cię na e65 - bo kwoty o których mówisz to krańcowe kwoty zakupu auta i nie daj sobie wmówić że można za 10 tys zl kupić e65
    Mam wrażenie że bardzo chcesz e65 i nie patrzysz na koszty późniejszego serwisu napraw itd
    I żebyś źle nie zrozumiał - nie oceniam Cię i nie zaglądam w kieszeń tylko daje dobre rady byś nie był rozczarowany kosztami utrzymania itd, bo może lepiej kupić e38 a za około 25-28 tys kupisz mega furę niż za tą sama kase golasa dojechanego w e65
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar olo120672
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    92
    BMW
    już bez niestety
    Skąd
    Rybnik
    Pierwsze bym odpuścił od razu - kraj pochodzenia - Włochy. To już jak dla mnie dyskwalifikacja.
    Tak, jak kolega Adasio pisze - nie lepiej E38? Ładniejsza, a za taką samą kasę kupisz w stanie idealnym.
    Fiat 126p, Fiat 126p Elegant, Mazda 323F, VW Golf I, Opel Rekord 2,0 A, Fiat Ritmo, Nissan Silvia S12, Opel Senator 3,0i, BMW E32 735i, Nissan Maxima QX, Honda Prelude III, BMW E32 730i, Honda Accord TypeR, VW Polo, Mitsubishi Colt GLXI, Citroen Xsara Coupe VTS, Chevrolet Lacetti, BMW E38 740i.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    99
    BMW
    e36, e65
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Zdjęcia środka tego drugiego są ok.
    Dostałem na maila i wszystko na zdjęciach wygląda naprawdę fajnie
    Zobaczę jak w rzeczywistości.
    Co do kasy - potrzebuje pilnie kupić auto i na te chwile mam 30k. Na dalsze serwisowanie będę miał pieniążki ;)
    Z tym pierwszym to wiem że golas i od razu mówię że nie zależy mi na mega wyposażeniu :) to co seria 7 oferuje w standardzie wystarcza w zupełności (choć takim logic7 bym nie pogardzil...)

    Mówicie ze włoskie auta odpadają? :D
    Zobaczę w takim razie ta druga bo daleko nie mam, być może kupie jednak e38....

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,520
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Ja jestem z bb i moge sie przejechać

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    99
    BMW
    e36, e65
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Super :) mam zamiar się tak wybrać w niedzielę ok 13, odpowiada Ci?

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ARIE(L)
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    397
    BMW
    BMW E66 - 750 LI, FORD TRANSIT 2.0 ECOBOOST
    Skąd
    DROBIN
    Gdzieś na allegro widziałem ostatnio auto z uchwytem na flagę. Pisało, że autem jeździli dyplomaci z Belgii ale czy to te samo auto to nie jestem w stanie powiedzieć. Także bądź czujny bo auto z miejscem na flagę na pewno nie było użytkowane przez zwykłego Niemca a tu już jest rozbieżność pomiędzy tym co mówi sprzedawca i "lampka" powinna się zaświecić :)

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Równie dobrze to może i atut, że nikt na auto nie oszczędzał - szczególnie że kasa na naprawy idzie z budżetu :)

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,520
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Cytat Zamieszczone przez Matat Zobacz posta
    Super :) mam zamiar się tak wybrać w niedzielę ok 13, odpowiada Ci?
    Pasowałoby tak po 11, ponieważ mam do pracy na 13 z hakiem. Napisz do mnie PW to sie dogadamy. Chyba ze sobota ale nie wiem jak gość który te auto sprzedaje

  10. #10
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Matat Zobacz posta
    Zdjęcia środka tego drugiego są ok.
    Dostałem na maila i wszystko na zdjęciach wygląda naprawdę fajnie
    Zobaczę jak w rzeczywistości.
    Co do kasy - potrzebuje pilnie kupić auto i na te chwile mam 30k. Na dalsze serwisowanie będę miał pieniążki ;)
    Z tym pierwszym to wiem że golas i od razu mówię że nie zależy mi na mega wyposażeniu :) to co seria 7 oferuje w standardzie wystarcza w zupełności (choć takim logic7 bym nie pogardzil...)

    Mówicie ze włoskie auta odpadają? :D
    Zobaczę w takim razie ta druga bo daleko nie mam, być może kupie jednak e38....
    No może Ci nie zależy ale widziałeś pierwsze ogłoszenie dokładnie? Vectra B na lepsze wyposażenie :-D

    Dla mnie auta nie warte najmniejszej uwagi....

Podobne wątki

  1. [pozostale] Prośba o pomoc
    Przez marcin1985 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-06-2015, 13:36
  2. [skrzynia] Prośba o pomoc
    Przez Barbel w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-11-2014, 18:18
  3. Prośba o pomoc
    Przez LUQA w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-10-2013, 12:12
  4. Polacy w UK - prośba o pomoc
    Przez Michal750 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 01-04-2013, 10:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •