Witam,
sprawa jest taka - poszukuję e65 z silnikiem 4,4 litra. Zależy mi na instaacji gazowej i żebym zmieścił się najlepiej w 30 tysiącach
Po głowie chodzą mi dwie propozycje. Pierwsza z nich:
http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7...tml#4a1ac98a6b
Właściciel twierdzi że wszystko jest sprawne, sinik suchy i działa bez zarzutu na gazie i benzynie. Skrzynia ponoć przerzuca biegi bez szarpnięć, że zawias i karoseria są ok.
Jeden komplet opon, w dodatku z przodu ma lato a z tyłu zimę...

Druga:
http://www.auto.pl/gielda/offer.php?kod=157dnh

Od razu mówię - nie kupuję aut z komisu! Natrafiłem na ogłoszenie tego samochodu które wystawiał prywatny właściciel. Powiedział ze kupił je od niemca dla siebie. Wrócił z nim do kraju i dopiero wtedy się dowiedział ile kosztuje akcyza więc wystawił samochód na sprzedaż i wisiał od lipca bo nikt go bez opaconej akcyzy nie chciał kupić... By odzyskać część pieniędzy, opłacił akcyzę i wystawił za 25k. Mówi że co do ceny można się dogadac i zejdzie z ceny. Historia samochodu jest taka - niemcu auto stanęło i nie odpaliło, włączył się tryb awaryjny. Okazało się że komputer wykrył że w skrzyni jest mało oleju i odciął zapłon. Po wymianie oleju samochód zaczą działac, ponoć skrzynia działa bdb.
Wspominał o odpryskach od kamyczków na masce, mówił że w lewym błotniku jest uchwyt na flagę (nie wiem co on tam robi) i że jakby mi to przeszkadzało to musze ogarnąć kogoś kto będzie umiał to zaspawać i polakierować. Mówił że gdzie niegdzie są ryski, że sprawdzał miernikiem auto i grubość lakieru jest ok, że jest niemiecka książeczka serwisowa która ma potwierdzic aktualny przebieg. Mówi że w skrzyni poza olejem wymienił misę i tuleję. Gdyby udało mi się kupić samochód za powiedzmy 23 tysiące, koszt rejestracji to ok 1000zł + gaz 5000 + ubezpieczenie z 600 to mieszczę się w 30k.
Co myślicie w tym temacie?
PS. drugi samochód jest z okolic Bielska a ja z Bielska jestem. Jeśli jest tu ktoś ogarniety i też jest z okolic, może by się przejechał ze mna na ogledziny w niedzielę? :) Samochód obecnie jest w komisie niedaleko Bielska