Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 112

Wątek: 2x e65 - prośba o pomoc :)

  1. #51
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Matat Zobacz posta
    Zdjęcia środka tego drugiego są ok.
    Dostałem na maila i wszystko na zdjęciach wygląda naprawdę fajnie
    No ja np tej pozytywnej strony na fotkach nie widzę

  2. #52
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    99
    BMW
    e36, e65
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Mówisz że bez szału? :)

  3. #53
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Zbichu
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    566
    BMW
    Tymczasowo Audi
    Skąd
    Estoril
    Jeżeli cały koszt wyniósł 23 tys. czy ile tam, a samochód porusza się o własnych siłach to ja jestem w szoku.

  4. #54
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    99
    BMW
    e36, e65
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Nawet dam Ci się przejechać jeśli nie wierzysz :P Tyle że z bagdadu masz trochę daleko... Sprawdzaliśmy go w serwisie na wszystkie strony. Właściciel auta tłumaczył się że przyjechał nim z niemiec na kołach bo tam pracował i sobie kupił go dla siebie a jak się dowiedział o akcyzie to zrezygnował z tego pomysłu i chciał sprzedać. Każdy zainteresowany jak słyszał że akcyza nie opłacona to dziękował. Więc opłacił chłop akcyzę i zaraz po tym ja znalazłem to ogłoszenie.

    AA co do wnętrza - uważacie że bardzo zniszczone? Dzuda, powiedz coś więcej ;) Fakt fotel kierowcy trochę wysiedziany i ogólnie skóra na podłokietniku trochę brudna ale nie wytarta

  5. #55
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    No sam sobie odpowiedziałeś. Akcyza myślę że to małe piwo a nie wymówka że auto nie chciało się sprzedać. Moim zdaniem problemem jest zestawienie kolorów( ten niebieski jest okropny moim zdaniem) i wyposażenie a dokładnie jego brak. Tak jak Ci pisałem wcześniej że teraz możesz mieć problem z odsprzedaniem tak biednej wersji,nawet w promocyjnych pieniądzach. No ale to tylko moje zdanie. Oby się tylko nie psuła bo połowę tej kwoty za którą kupiłeś auto możesz dołożyć w kilka dni:)

    pozdr

  6. #56
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Ostatnio temat e65 ciekawie się rozwinął. ;). Co do auta które zakupiłeś, cena wcale nie jest niska. Ja za ciekawego longa, serwisowanego, czarnego z idealnym wnętrzem sprzedałem za kilka tys. więcej. Coś mi się wydaje że teraz dostał bym więcej za moje auto ;). Bezawaryjności życzę.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  7. #57
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    99
    BMW
    e36, e65
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Naprawdę nie zalezy mi na bogatej wersji bo już ta biedna jest dość bogata. Jakieś tam grzane fotele ma z przodu, z tyłu, klimatyzację ma, jakieś tam poduszki powietrzne... Szyby w elektryce, rolety które się wysuwają... to mi akurat nie potrzebne... Bagażnik zamykany na przycisk i otwierany z pilota... Tez zbędny bajer. Drzwi się same domykają ale ja jestem przyzwyczajony do trzaskania :P Nie wiem co tam jeszcze może być... Lodówka? Nie piję jak prowadzę :P Wór na narty? Zabiłbym sie na nartach :D Podgrzewana kierownica? Oj przydałoby się ale tej zimy nie ma tragedii.... Sprzedawać go narazie nie chcę.
    Skoro ją sprawdzaliśmy w serwisie i na chwile obecna wszystko jest ok to nie wiem co może się tak nagle zepsuć... Pewnie elektryka :P To pada z nienacka. Ale jestem przygotowany na wydatki :) szukałem do 32k więc na chwie obecną mam zapas. Byle do lutego nie było poważniejszej awarii

  8. #58
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    No i super ;) GRATULACJE :) Oby jeździła bezawaryjnie :) I tyle w temacie :) Cena wypas, co za różnica - właściciel zadowolony a to jest NAJWAŻNIEJSZE !
    Dla mnie też najważniejsze to grzana dupa, kiera, klima, reszta to bajery. Jak widze w nowej G ten durny tablet z tyłu to się ciesze, ze można będzie kupić wersje bez tego ustrojstwa - martwi mnie jedynie ten wielki kluczyk !

  9. #59
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    99
    BMW
    e36, e65
    Skąd
    Bielsko-Biała
    a no póki co zadowolony :D Oby Dzuda nie wykrakał :P żeby się nie okazało że wsiądę zaraz wychodząc z pracy i wszystko się popsuje i rozleci :D
    Ale dzięki zarówno za te miłe jak i te złe słowa (złe w sensie te na temat awaryjności...) bo te złe przynajmniej mnie przygotowały do tego jak może być. Najwyżej będę Wam zawracał głowę prośbami o pomoc w dziale o naprawach :D

  10. #60
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,520
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Troche fotel kierowcy juz wysiedziany :( Fajnie ze jasny środek ale ten kto konfigurowal to auto to nie popisał sie, srebrne listwy wyglądają dziwne przy tym kolorze skóry lepsze byly by drewno. Co do cen to ja kupiłem e38 za 9,5 i jakoś sie nie rozlecialo w drobny mak a najpoważniejsze 2 awarie to pęknięta chłodnica oleju w skrzyni i wentylator klimy który przestał działać

Podobne wątki

  1. [pozostale] Prośba o pomoc
    Przez marcin1985 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-06-2015, 13:36
  2. [skrzynia] Prośba o pomoc
    Przez Barbel w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-11-2014, 18:18
  3. Prośba o pomoc
    Przez LUQA w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-10-2013, 12:12
  4. Polacy w UK - prośba o pomoc
    Przez Michal750 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 01-04-2013, 10:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •