-
Początkujący Użytkownik
Kupiłem ją z reflektorami zrobionymi na black hella i tylnymi z takim bardziej czerwonymi kierunkowskazami (oryginalne lampy tylne dostałem w komplecie).
Nie wiem czy to zmieniać czy nie - te ciemne światła z przodu mi się w sumie podobają, z tymi tylnymi to muszę zobaczyć inną w moim kolorze z oryginalnymi (najlepiej postawić je koło siebie ;) )
Z zewnątrz to tyle.
W środku to zacząłem zmieniać zwykłe lampki na takie do czytania, wywalać jakieś nieoryginalne pierdoły w stylu resztek niefabrycznego zestawu głośnomówiącego i alarmu itp.
Troszkę pracy mnie jeszcze czeka przy przywracaniu oryginalnego audio, ale to jak zrobi się cieplej.
Wymieniłem przednią szybę bo była pęknięta, dmuchawę bo piszczała i mechanizm wycieraczek bo się nie trzymał od strony pasażera.
Do tego trochę eksploatacyjnych rzeczy i uzupełnienie brakujących spinek, itp.
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum