Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 51

Wątek: F01 najtańsza- rekonesans

  1. #31
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    No i mam dokładnie takie same konkluzje po rozmowie z moim mechanikiem w temacie F - czyli się to potwierdza

    Auto samo w sobie świetne ale wykonanie i awaryjność na poziomie niezadowalającym - cóż trzeba przełknąć i odkładać na G o ile nie okaże się G...em :)
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,521
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Cytat Zamieszczone przez orzel_man Zobacz posta
    fajny, rzeczowy opis...
    ale ja piernicze... jak tam można ludzi w h.... robić... tyle kasy na furę i takie cuda.... to nie ta epoka, ale dotyka to z pewnością też innych marek....
    seria F bardzo mi się podoba... ale im więcej czytam tym gorzej...
    szkoda.... co zostanie... jakiś japoniec ... lexus... nie jeździłem tym ale ... w F nie pójdę...
    Czy F10 mają podobne opinie ?
    Nie tak dawno wrzucałem tu link do f10 z wymienionym silnikiem przy jakios 75 tys km. Ja mysle za jakiś odlegly czas lexus ls 460

  3. #33
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez MT01 Zobacz posta
    BOSS kupowanie od wirtualnego Niemca jest nielegalne, karalne i kończy się różnie, ze względu na akcyzę, wyłudzenia odszkodowań, zgłoszenia kradzieży- oczywiście to najczarniejsze scenariusze Jeżeli Polak kupił to on musi sprzedać następnemu nabywcy. Panowie tu link do przestrogi przed kupnem od wirtualnego Niemca, tym bardziej, że gdy auto takie jak to nie jest wyrejestrowane w niemczech to będziemy to musieli zrobić: http://moto.onet.pl/porady-ekspertow...a-niemca/w1sw5
    Odnosilem sie TYLKO do przykladu podanego przez ADASIO ktory calkowicie mijal sie z prawda.

    Nie wiem co sie tak podniecacie ta padlina z ledwo zipiacym silnikiem... w takim stanie nie jest napewno warta nawet tych w miare niskich pieniedzy.

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  4. #34
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    32
    BMW
    E60 3.0d
    Skąd
    Szczecin
    Odnośnie G też pogadaliśmy chwilę i tu mówił tylko, że mieli przypadek jakiegoś problemu z pilotem/kluczem świrował, wymienili i wszystko ok. Co do F01 Szkoda mi auta podobno BMW jest na nim stratne, ale klienci także, bo każdy z nas chętnie by pojeździł tym pięknym autem a tak cóż pozostaje, albo zapomnieć, albo brać z całym bagażem ustrojstw. Może seria F01 miała podbić serca fanów Alfy...he he chłopaki co tygodniową wizytę u mechanika jako normę traktują, a nawet chyba to lubią, taki trochę sado-masochizm

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Co do G to podejrzewam, że lepiej nie będzie

  6. #36
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Ciekawe jak się ma silnik 4,4 v8 w G? czy tylko kosmetyka z zewnątrz czy poprawili środek też?

    Za jakiś czas trzeba będzie popatrzeć w kierunku Lexusa LS, z tego co czytałem to tylko leją paliwo i jeżdzą, a jak są awarię to raczej drobiazgi typu silniczek czy laser dvd.

    W silniku opisywanego egzemplarza, mimo przebiegu 180 tys. km, nie zepsuło się jeszcze nic. Użytkownik dodaje jeszcze jedną zaletę - zaskakująco niskie zużycie paliwa. Podczas normalnej jazdy w cyklu mieszanym auto zużywa 11-14 litrów benzyny na każde 100 km.
    W ciągu kilkuletniej eksploatacji (w rękach ostatniego właściciela) Lexus odwiedzał serwis zaledwie kilka razy. Niestety - zawsze wiązało się to z wysokimi kosztami. Trzeba było np. wymienić elementy gumowe w zawieszeniu. Cena 4800 zł wynika z faktu, że z zamiennikami krucho, a niezależny mechanik bazował na oryginalnych częściach zamiennych. Kosztowna była także wymiana klocków hamulcowych - 700 zł za przednie i 400 zł za tylne, także oryginalne. W ostatnim roku auto przeszło jedynie rozszerzony przegląd - wymiana oleju, filtrów oraz świec pochłonęła ok. 3 tys. zł.
    tekst z http://magazynauto.interia.pl/ używany lexus ls460

  7. #37
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ale ten lexus brzydki jak dla mnie :) Taki bałagan w środku, ble :D

  8. #38
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,521
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Ale ten lexus brzydki jak dla mnie :) Taki bałagan w środku, ble :D
    Czemu, dziób ma ładny gorzej z tyłem ale po 1 liftingu go poprawili...

  9. #39
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Nie no z zewnątrz ujdzie, ale do F to przepaść. Nastomiast środek fe.. Nie w tej klasu aucie. :)

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ARIE(L)
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    397
    BMW
    BMW E66 - 750 LI, FORD TRANSIT 2.0 ECOBOOST
    Skąd
    DROBIN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Bartos Zobacz posta
    Ciekawe jak się ma silnik 4,4 v8 w G? czy tylko kosmetyka z zewnątrz czy poprawili środek też?

    Za jakiś czas trzeba będzie popatrzeć w kierunku Lexusa LS, z tego co czytałem to tylko leją paliwo i jeżdzą, a jak są awarię to raczej drobiazgi typu silniczek czy laser dvd.

    tekst z http://magazynauto.interia.pl/ używany lexus ls460
    Fajna ta BMW serii 9 z linku który podałeś. Koszt pewnie będzie jakieś + 200 tys. PLN w porównaniu z serią 7 a silniki jeszcze mniej trwałe.

Podobne wątki

  1. Zakup F01
    Przez at202 w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-07-2015, 15:44
  2. [F01/02] BMW 750 F01 BMW 750i x-drive F01 SALON PL
    Przez bitek-bitek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 12-02-2015, 20:11
  3. [karoseria] lusterka F01 zmiana na poliftowe F01
    Przez czarny745d w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 02-12-2014, 17:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •