Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Wątek: F01 najtańsza- rekonesans

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Jest tak jak pisze BOSS kto ma brief ten ma auto i nawet jeżeli auto skradziono wraz z dokumentami to trzeba to udowodnić .

  2. #22
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    Post

    Teraz pomyślałem o jeszcze jednej kwestii. Do tej pory F trzymała cenę bo nie było nowszego modelu.
    Myślicie że teraz ceny zaczną minimalnie spadać gdy jest juz nowy model?

  3. #23
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Jak z każdym "starszym modelem".Pierwszemu wypustowi stuknie zaraz osiem lat.

  4. #24
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Teraz pomyślałem o jeszcze jednej kwestii. Do tej pory F trzymała cenę bo nie było nowszego modelu.
    Myślicie że teraz ceny zaczną minimalnie spadać gdy jest juz nowy model?
    Osobiście myślę że nie "minimalnie" zaczną spadać :)
    Jeszcze pół roku temu za dobre F trzeba było dać około 110 -130 tys zł dziś można kupić za 90 więc jeszcze rok i ceny będą po 50 tys zł
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    Obyś Adasio miał racje.Serce mi mówi ciągle żebym F kupował

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    32
    BMW
    E60 3.0d
    Skąd
    Szczecin

    Post

    Panowie znajomy handlarz ze Szczecina lecz " nie kumpel " mówi, że jak tylko chcę to mi fajnie wyposażoną F01 za 80 dych z akcyzą może przytargać....Jeżeli on na tym zarobi, a zarobi na bank i to nie mało, to ciekawe za ile on to w Niemczech kupuje? W każdym razie ceny F lecą i to szybko. Cholera to dobrze wyposażona i uczciwa E65 2007 potrafi 70.000 kosztować
    Ostatnio edytowane przez MT01 ; 22-12-2015 o 09:33

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Jak na razie moim zdaniem F trzyma cene, o wiele mocniej niż kiedyś e65. W sumie niestety :) Chociaż ciągle się jej obawiam. Ale Adasio aby doszła do 50 to jeszcze minimum 2 lata.

    Moze tak trzymają cene bo tak padaj, że ludzie nie chcą sprzedawać w cenie napraw :D

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    457
    BMW
    e65
    Skąd
    Legnica
    Potwierdzam, kto ma brief i schein ten jest wlascicielem, tam nie ma umow i auto nie musi byc wymeldowane. Czesto mi sie zdarzyli zakupic auto bez wymeldowania i sam go wymeldowywalem po jakims czasie w DE.

  9. #29
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    32
    BMW
    E60 3.0d
    Skąd
    Szczecin
    Panowie pojechałem dzisiaj na świąteczne zakupy do Auchan w Szczecinie i mijałem ASO Bmw. Wracając postanowiłem wstąpić, zadzwoniłem do kolegi mechanika o on do wymienionego wcześniej znajomego pracownika tegoż ASO- i już po chwili rozpoczęliśmy przyjemną rozmowę. Po pierwsze poinformowałem go o sztuce F01 od naszego pana handlarza i o tym, że chciałbym dowiedziec się czegoś więcej. Niestety informacji nt. tego konkretnego F01 nie mógł mi udzielić bez upoważnienia pana właściciela, zresztą nie pamiętał jego wizyty w ASO. Dopiero po pokazaniu zdjęć z neta rozpoznał ją po charakterystycznej dziurze w karoserii i kilku innych smaczkach. Chcąc być neutralnym, żeby nie mieć ewentualnych nieprzyjemności powiedział tylko że to bardzo skomplikowane auto i bez diagnostyki, bez sprawdzenia przy obciążeniu należy poskromić zapędy zakupowe. Powiedziałem, że przecież we wrześniu ledwie 3 miechy temu auto u was było- On na to, uwaga cyt. Dla F01 3 miesiące to kawał czasu i często się zdarza, że mimo wyznaczonych następnych serwisów właściciele wracają przed ustaloną datą parokrotnie. Pytam czy z poważnymi usterkami, tu mnie uspokaja, że głównie z pierdołami- Pytam z jakimi- słyszę obrabiam tyle F01, że ciężko mi stwierdzić bo w nich potrafi siadać wszystko, weź tylko poprawkę na to że pracuję w ASO i tu przyjeżdżają same BMW, dlatego też częściej mam styczność z usterkami. Od pana serwisanta usłyszałem wiele ciekawych rzeczy, między innymi to, że psioczono na E65 kiedyś, ale po styczności z F01 klienci uważają, że E65 było wzorem bezawaryjności. Zapytał mnie czy oglądałem tą F z ogłoszenia, potwierdziłem więc chcąc mi naświetlić sytuację pokazał F01 z 2011, która stoi na zewnątrz wśród innych BMW, zapytał czy chcę obejrzeć, potwierdziłem i już po chwili drugi pan z działu sprzedaży pokazywał mi to auto......Panowie ta z ogłoszenia wygląda jak ubogi brat bliźniak po dwóch wojskowych kontraktach w Libanie, Jednym słowem pod względem wyposażenia i utrzymania totalnie dwa różne auta, tu nic nie było przetarte, ułamane, auto miało totalnie inną czyt. lepszą aurę( może to magia salonu). Spędziłem tam dobrą godzinę dowiedziałem się o wielu mankamentach dotykających serii F np o sypiących się zawieszeniach i różnych wymianach przy 14.000km ale to nie jest reguła. Regułą natomiast jest fakt, że przy umówionym serwisie z klientem zawsze znajdzie się do wymiany coś więcej niż było ustalone i często podczas serwisu z jednego elementu robi się kilka. Na koniec zapytałem jeszcze czy kupować czy nie? i co na to klienci BMW- usłyszałem, że narzekają tylko Ci którzy gwarancji nie mają, i że kupować bo to piękne Auto ale tylko z gwarancją inaczej jak coś się zacznie dziać to mogę poczuć to po portfelu i żeby unikać raczej F 750i, a najlepiej to kupić E65 bo dobre ceny mają i są lepiej wykonane. To tyle

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    603
    BMW
    S-Max 2,5T PoWeR
    Skąd
    North East PL
    fajny, rzeczowy opis...
    ale ja piernicze... jak tam można ludzi w h.... robić... tyle kasy na furę i takie cuda.... to nie ta epoka, ale dotyka to z pewnością też innych marek....
    seria F bardzo mi się podoba... ale im więcej czytam tym gorzej...
    szkoda.... co zostanie... jakiś japoniec ... lexus... nie jeździłem tym ale ... w F nie pójdę...
    Czy F10 mają podobne opinie ?

Podobne wątki

  1. Zakup F01
    Przez at202 w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-07-2015, 15:44
  2. [F01/02] BMW 750 F01 BMW 750i x-drive F01 SALON PL
    Przez bitek-bitek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 12-02-2015, 20:11
  3. [karoseria] lusterka F01 zmiana na poliftowe F01
    Przez czarny745d w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 02-12-2014, 17:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •