Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: [ zawieszenie] amortyzatory kayaba

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    175
    BMW
    E36 325, ex 2xE30, E32
    Skąd
    Żory
    hehehe

    nie twierdze że kayaby sa super, ale nie dramatyzowałbym. jak ktoś chwali monroe, to już wogóle ten temat nie ma sensu.

    Mam je krótko założone na aucie(kayaby ale w E32) ale jak narazie działają i jestem zadowolony.

    pozdrawiam

    PS: A sprzedawcy zawsze będa chwalić coś na czym mają wieksza przebitke lub jakies inne bonusy.

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez Jeztom
    PS: A sprzedawcy zawsze będa chwalić coś na czym mają wieksza przebitke lub jakies inne bonusy.
    Dokladnie nawet jezeli towar bedzie syfem , sprzedawca bedzie sie zapierac ze to idealny towar .. Tak samo jest z orginalnymi czesciami jak i zamiennikami , tego sie nie zmieni ludzie chca zarabiac pod kazdym wzgledem i katem , jezeli ktos sie nie zna kupi a nie wie co ..

  3. #13
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Kupie kayaba i będzie dobrze na przodzie je mam 2 rok byłem 25 minut temu na stacji i sprawdził mi zużycie (17%) po 2 latach użytkowania na sprężynach obniżających.
    Gość ze stacji powiedział , że on by mi polecał na tył Blistein B4 hmm ale mam go wnosie :D
    Pić trzeba ! Jeść można !

  4. #14
    7ka
    Gość
    bilsteine wcale nie sa takie drogie..nie znam cen kayaba,ale za B4 dalem 1200zl z przesylka..

  5. #15
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    szalenstwo z tymi cenami ...
    znalazlem nowe monroe za 280 za sztuke i co bedzie to będzie 2 lata gwarancji wiec jak się wysypią to nie ma co płakać
    sachs za 400 był ale ostatnio słyszałem ,że jakoś z jakością u nich słabo więc wole poczekać do zakatowania prawie zamontowanych monroe ...

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    moim zdaniem niema zlych czesci a za drogie jak na swojajakos, gdyby byly opony nowe po 80zl w rozmierze 17 cali i starczaly na 1 sezon to bym se je kupil, a powaznie to tez bym stawiaj za monroe bo w tej cenie ma sie naprawde dobry produkt, niezapomnij o nowych oslonach i odbojach bo nieuznaja reklamacji, jak bedziesz zmienial to daj znac, pomoge ci, juz to robilem w swojej i na tym sprzecie co tam mamy to troszke trzeba pokombinowac, zaraz ktos powie ze monroe to szajs a moim zdaniem to moza i powiedziec ze ohlins to gow...o lub zimmerman o ile kogos na to stac, przy moich zarobkach zaloze monroe i dziekuje za dogryzki, ciekawi mnie ile osob przetestowalo juz z 5 kompletow tarcz, 10 kompletow klockow i z 3 przynajmniej komplety amorkow, wiadomo ze kazdy bedzie chwalil to co ma i to co kupil,

    pozdro

  7. #17
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    niebęde w pracy zmieniał amorków bo zaraz bedą sie krzywić i jak coś pojdzie nie tak to nie chcę blokować podnośnika pewnie we wtorek u kumpla bede to robić jak chcesz to podam adres to pozwolimy popatrzyć ... tylko ze pewnie niebęde miał aparatu na relację z operacji (osłony i odboje mam nowe i nawet pieczątke serwisu sobie juz załatwiłem :) )

    a co do części to fakt każdy chwali to co ma

  8. #18
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    wiesz mam o gdzies ze beda sie krzywo patrzec, najwyzej ci nasi ruscy kierownicy, reszta OK

  9. #19
    Vip Vip Awatar tomcad
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    493
    BMW
    E38 728 '96
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    bilsteine wcale nie sa takie drogie..nie znam cen kayaba,ale za B4 dalem 1200zl z przesylka..
    To jest cena rozumiem za 2 amortyzatory, czy za cztery?
    E23 728 - E38 728 - E60 520d - E65 750i

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •