Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52

Wątek: Dwie 7 Do oceny

  1. #1

  2. #2
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Co do pierwszego to ustal na jakich kołach będzie sprzedawany, bo sprzedawca napisał, że te ze zdjęć odpadają. Poza tym na moje oko mają zły rozmiar. Skłaniałbym się bardziej ku drugiemu, ale sceptycznie podchodzę do tych modyfikacji, co są tam porobione, no i mam wrażenie, że drugi to jeszcze trzeba opłacić.

    W obu przypadkach daleko do tzw. fulla, więc tym się nie kieruj. W pierwszym masz komforty z grzaniem i masażem, w drugim z grzaniem i wentylacją. Subiektywnie wolałbym tę drugą konfigurację.

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    AUTO NR 1

    PLUSY:

    - long
    - silnik - optymalna jednostka do tego autka
    - przebieg - nie jest duży, jak prawdziwy to plus, ja mam 191 tys km więc jest szansa że ori
    - wypas - nie jest źle alebrakuje mi np DD czy SC czy grzanej fajerki a to rzeczy wg mnie niezbędne w takim aucie




    MINUSY:

    - kolor auta - dla mnie szary jest zwyczajnie brzydki
    - szare skóry najbardziej chyba nie ładne w palecie kolorów skóry BMW
    - auto od handlarza i ten akurat gość nie ma dobrej opinii wśród kupujący tak ze zalecam sprawdzić wszystko

    OCENA KOŃCOWA:
    Autko fajne i ładnie utrzymane jednak ze zlewającą się z całością skóra i średnim kolorem nadwozia, z wypasem wystarczającym ale szału tez nie robi (jak nie zależny Ci na wypasie top to śmiało )
    Sam sprzedawca jako komis powinien wzmóc wzmożona uwagę
    W skali od 1 do 10 daje mu 5



    AUTO NR 2

    PLUSY:

    - silnik - najlepszy do e65/66
    - drewno w połysku - dla mnie plus dla innych pewnie nie :)
    - czarna tapicerka - najłatwiejsza w utrzymaniu stanu zadowalającego



    MINUSY:

    - auto oklejone folia w kolorze - rzadkiego g... kompletna masakra jak dla mnie
    - felgi - kolor i wzór masakra
    - customowy dźwięk tłumika - już się boję - w 7er ma być cisza i klasa a nie ryk motoru jak w 3er
    - "najbogatsze wyposażenie ale nie można mieć wszystkiego" kolejny MOCNY FULL :) a nie ma nawet masażu :)
    - auto na DE blaszkach - podpytaj jak z akcyza i resztą opłat bo do ceny może się okazać że trzeba sporo dopłacić a wtedy kompletnie się to nie opłaci
    - czarne nerki, czarne fele, oklejone folią - zwyczajnie mi się to auto nie podoba kompletnie
    - 2002 rok - dla mnie byłby minus ze względu na upgrade elektroniki ale co niektórzy nie widza w tym problemu :) - ja uznaje za minus a poza tym starsze od auta nr 1


    OCENA KOŃCOWA:
    paskudnie wyglądające autko, chyba nie zarejestrowane w PL czyli do opłat z przeciętnym wypasem za wysoka cenę
    Daje jej w skali od 1 do 10 - tylko 3



    PODSUMOWANIE
    oba auta to 7er ale jak ja miał bym brać wziął bym auto nr 1
    - po 1 to long
    - po 2 młodsze od auta nr 2
    - po 3 zarejestrowane w PL - odpada koszt opłat
    - po 4 kolor ładniejszy i nie kombinowany oklejaniem
    - po 5 uniknęło chyba tego mega tjuningu które 2 dostało po całości :)


    Ale decyzja jest tylko Twoja :)
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    Adasio optymalna jednostka do tego auta = najlepszy silnik.Też tak uważam.Ja bardziej bym się przychylał do longa,ale tej w foli bym nie przekreślał.Może być w niezłej kondycji,pomijając te tuningiiiii.Wydech może być fajny do ucha.Czarna nerka=shadw line.To takie moje zdanie.
    było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  5. #5
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    @Adasio a propo feli w tym drugim egzemplarzu. Na jakim Stylingu Ty jeździsz? Ja akurat zastanawiam się nad zakupem takich jak ma to drugie auto, bo auto jest masywne i felga musi być masywna :) Styling 128 czy "słoneczka" do mnie nie przemawiają.

  6. #6
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    @Adasio a propo feli w tym drugim egzemplarzu. Na jakim Stylingu Ty jeździsz? Ja akurat zastanawiam się nad zakupem takich jak ma to drugie auto, bo auto jest masywne i felga musi być masywna :) Styling 128 czy "słoneczka" do mnie nie przemawiają.
    Jeżdżę na słoneczkach - oklepane, nudne, smętne i pochmurne a jednak coraz więcej osób je zakłada :) taka ich magia :)
    Felgi z ogłoszenia dla mnie sa paskudne bo pomalowane na dziwny kolor i kompletnie jak dla mnie nie pasują do ciemnego auta w takiej kolorystyce
    Kiedyś widziałem je wypolerowane i były na czarnej 7er i było mega fajnie ale nie takie jak te.

    128 to jak dla mnie jedna z najlepszych felg niestety za 21 cali (bo tylko takie bym kupił) trzeba zapłacić wraz z oponami w granicach 8-10 tys zł a dla mnie to trochę za dużo dlatego ciągle jeżdżę na słoneczkach i wcale póki co mi to nie przeszkadza
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  7. #7
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    No spoko. Mi czarne, dokładnie tak jak na zdjęciach, też się nie podobają. Dla siebie szukałbym w standardowym kolorze + ewentualnie polerka. A od słoneczek to mi się bardziej podoba ich "zagęszczona" wersja, czyli Styling 176 :) tyle, że jest on trudno dostępny.

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Adasio słoneczka są piękne tylko nam się chyba ju znudziły po takim czasie :) Juz myśląłem nad jakimiś alpinami etc ale raz szkoda kasy dwa komfort zniknie całkowicie na większym rozmiarze :)

  9. #9
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Adasio słoneczka są piękne tylko nam się chyba ju znudziły po takim czasie :) Juz myśląłem nad jakimiś alpinami etc ale raz szkoda kasy dwa komfort zniknie całkowicie na większym rozmiarze :)
    Znaczy tak, mnie się one nadal mega podobają bo są chyba najprostszą i zarazem najgenialniejszą felgą

    Też myślę nad zmiana ale w moim przypadku w grę wchodzi rozmiar 21 lub 22 a na takie felgi jak mi się podobają trzeba około 10-20 tys zł zatem 3/4 wartości mojego auta.
    Zamiana na inne 19 lub 20 nie ma wg mnie większego sensu.
    O komfort się aż tak nie martwię, bardziej o zawieszenie które do e66 tanie nie jest
    Dlatego wciąż mam słoneczka i póki co jestem mega zadowolony i zero z nimi problemu
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  10. #10
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    Post

    Adasio w pierwszej piszesz że optymalny silnik w drugiej piszesz że najlepszy do e65. Czym wg Ciebie te silniki się różnią w autych z tych dwóch ogłoszeń ?

    Pierwsza ma na pewno malowane drzwi z lewej strony (nie problem ale ma),po drugie,jak już Adasio wspomniał wyposażenie jak na longa jest dosyć kiepskie.

    Druga bez komentarza.Brakuje do tej folii jej tylko spojlerów od opla
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 18-12-2015 o 16:29

Podobne wątki

  1. [E38] Dwie propozycje 735i
    Przez Damian_Te w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-08-2015, 00:38
  2. Dwie e38
    Przez john w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-10-2013, 17:36
  3. [E38] dwie propozycje
    Przez cokolwiek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 24-10-2012, 15:08
  4. Dwie E38 do oceny
    Przez Tobi w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-08-2010, 07:37
  5. tu sa dwie bmw 7
    Przez saulinek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-02-2010, 08:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •