Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: E65 3.0d gasnie kreci nie odpala az mu nie przejdzie

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    105
    BMW
    E38 3,0D E65 3.0D
    Skąd
    BMW Klub Gniezno

    E65 3.0d gasnie kreci nie odpala az mu nie przejdzie

    Witajcie koledzy juz minal rok od czasu kiedy pochwalilem sie moja 7 na tym forum i bylo pieknie zero problemow az do teraz....<br />
    E65 3.0d 2002 rok <br />
    Problem polega na tym iz zaczelo sie od pol roku temu stanalem samochodem u znajomego pogadalismy wchodzę do niego nie chcial odpalic... Odpalil po 20 min nie meczylem go odczekalem zero błędów na komputerze rozrusznik krecil nie chcial zapalic po 20 min bylo ok <br />
    2 miesiace temu to samo lecz odpalil na drugi dzien dopiero <br />
    A teraz w ubieglym tygodniu stoje w mieście na swiatlach oczywiscie w ruchu na zapalonym silniku na skrzyni d aby sie poruszac i zgasl nigdy tak nie zrobil i to samo znowu kreci nie odpala zamowilem lawete itp po 5 min odpalil odmowilem grrr w drodze powrotnej z silowni ta sama akcja i znowu laweta itp tym razem mimo iz odpalil zawiozlem do elektryka bardzo dobry okoliczny elektryk najgorsze jest to ze nie naprawil powiedzial: nie wie co jest brak bledow jedyny jaki byl to w ukladzie paliwowym usunal i sie ponownie nie pojawil oczywiscie u elektryka auto z lawety samo zjechalo odebralem auto w piatek dzis pojechalem znowu do niego mial wlaczonego kompa robil diagnoze i zgasl mowie jest nadzieja bedzie blad a tu pizd.... Brak bledu elektronik nie wie co jest mowi zeby jezdzic az nie padnie do konca bo nie wie co wymienic ale ja nie mam nerwow na to. Babka w miescie na pasach mowi takie ladne i sie zepsolo ludzie myslalem ze okopie samochod nie moge pozwolic sobie zeby samochod za 40 tys takiego dauna robil<br />
    Spostrzezenia na poczatku nie chcial odpalic po wylaczeniu silnika teraz nawet jak jest w ruchu zgasnie..... Jesli ktos jest w stanie pomoc odrazu jacka wysylam <br />
    Mechanik mowi ze cos moze byc z ukladem paliwowym lecz po zrobieniu analizy wszystko w normie prosze o pomoc lub ewentualne sugestie i czy w serwisie bmw beda wiedziec czy mi powiedza to samo co moj elektryk pozdraiwam<br />
    <br />prZepraszam ze przekleilem temat ale nie widzialem podfora
    Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka

    Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka

  2. #2
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Pomóc mogę Ci tyle, że gdzieś już ktoś miał coś podobnego. Przeszukaj forum, bo to chyba nawet całkiem niedawno było (nie dalej jak latem zdaje się).

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    105
    BMW
    E38 3,0D E65 3.0D
    Skąd
    BMW Klub Gniezno
    Mowisz o sensorze poduszek? Bo juz czytalem ale moze ktos mial identyczny problem albo podjal by sie naprawy diagnostyki oczywiście odplatnie okolice Gniezna

    Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Nie powiem Ci dokładnie co to było, bo temat czytałem pobieżnie. Musisz poszukać, bo nawet nie pamiętam, który to był. Jedynie co kojarzę, to właśnie problem gaśnięcia na ciepłym.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Jak zgaśnie i nie będzie chciał odpalić, spróbuj w dolot popsikać plakiem, jeśli odpali to wina raczej na 100% będzie w układzie paliwowowym (filtr, pompka)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    105
    BMW
    E38 3,0D E65 3.0D
    Skąd
    BMW Klub Gniezno
    Filtr nowy bosha ale dobra podpowiedz z tylko ze to nie musi byc pompka może byc sterownik zawor i mln innych zeczy jak by byla pompa to bym wymienił a jak sterownik to tez paliwa nie poda i tu jest problem

    Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    105
    BMW
    E38 3,0D E65 3.0D
    Skąd
    BMW Klub Gniezno
    Nastepna nowina.... Dzis przestal palic na wszystkie jak jechalem do elektronika zostawialem za soba plamy ropy na asfalcie i kopcil na niebiesko jakies pomysly

    Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Szukać wycieku !

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    105
    BMW
    E38 3,0D E65 3.0D
    Skąd
    BMW Klub Gniezno
    Hahaha ale zes pomogl hahaha

    Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    No to jest chyba logiczne. Jak masz albo nie masz mechanika który bez problemu znajdzie wyciek to oddaj auto do serwisu.
    Czy ktoś na tym forum jest Alfą i Omegą żeby powiedzieć skąd jest wyciek. Zastanów się. Pewnie z układu paliwowego jak ON wycieka :) :) :)

Podobne wątki

  1. 740 e38 kreci nie odpala
    Przez dawid89 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-09-2015, 11:59
  2. [elektryka] e38 740d, nie kreci rozrusznik i nie odpala, nowy akumulator.
    Przez CICHY83 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 15-03-2013, 11:21
  3. [Stag] [e65] po jeździe na lpg nie odpala. A na pb jest ok
    Przez lysyadam27 w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 22:22
  4. [elektryka] Nie odpala m60b30 kręci, a nie odpala
    Przez 7er Fanatic w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-08-2011, 16:17
  5. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-10-2010, 19:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •