Witajcie koledzy juz minal rok od czasu kiedy pochwalilem sie moja 7 na tym forum i bylo pieknie zero problemow az do teraz....<br />
E65 3.0d 2002 rok <br />
Problem polega na tym iz zaczelo sie od pol roku temu stanalem samochodem u znajomego pogadalismy wchodzę do niego nie chcial odpalic... Odpalil po 20 min nie meczylem go odczekalem zero błędów na komputerze rozrusznik krecil nie chcial zapalic po 20 min bylo ok <br />
2 miesiace temu to samo lecz odpalil na drugi dzien dopiero <br />
A teraz w ubieglym tygodniu stoje w mieście na swiatlach oczywiscie w ruchu na zapalonym silniku na skrzyni d aby sie poruszac i zgasl nigdy tak nie zrobil i to samo znowu kreci nie odpala zamowilem lawete itp po 5 min odpalil odmowilem grrr w drodze powrotnej z silowni ta sama akcja i znowu laweta itp tym razem mimo iz odpalil zawiozlem do elektryka bardzo dobry okoliczny elektryk najgorsze jest to ze nie naprawil powiedzial: nie wie co jest brak bledow jedyny jaki byl to w ukladzie paliwowym usunal i sie ponownie nie pojawil oczywiscie u elektryka auto z lawety samo zjechalo odebralem auto w piatek dzis pojechalem znowu do niego mial wlaczonego kompa robil diagnoze i zgasl mowie jest nadzieja bedzie blad a tu pizd.... Brak bledu elektronik nie wie co jest mowi zeby jezdzic az nie padnie do konca bo nie wie co wymienic ale ja nie mam nerwow na to. Babka w miescie na pasach mowi takie ladne i sie zepsolo ludzie myslalem ze okopie samochod nie moge pozwolic sobie zeby samochod za 40 tys takiego dauna robil<br />
Spostrzezenia na poczatku nie chcial odpalic po wylaczeniu silnika teraz nawet jak jest w ruchu zgasnie..... Jesli ktos jest w stanie pomoc odrazu jacka wysylam <br />
Mechanik mowi ze cos moze byc z ukladem paliwowym lecz po zrobieniu analizy wszystko w normie prosze o pomoc lub ewentualne sugestie i czy w serwisie bmw beda wiedziec czy mi powiedza to samo co moj elektryk pozdraiwam<br />
<br />prZepraszam ze przekleilem temat ale nie widzialem podfora
Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka