Hej. Witam wszystkich. Od wczoraj jestem posiadaczem 740i E38 rok 2000. Auto osobiście sprowadziłem ze Szwajcarii. Kupiłem od drugiego właściciela starszego gościa. Auto w pełnym oryginale bez żadnych przeróbek. Kolor grafit felgi 16". Samochód całkowicie zgodny z vin. Zawsze chciałem mieć takie auto jako wóz hobbystyczny, ale jest pewien problem. Po zrobieniu kilkudziesięciu kilometrów stwierdziłem, że chcę nim jeździć na codzień.
Prawdopodobnie trzy letnie mondeo pójdzie pod młotek, a BMW zostanie. Stan auta jest rewelacyjny. Środek jak nowy. Karoseria bez najmniejszych uszkodzeń. Generalnie auto płynie, a 2 zł stoi na silniku jak drut. Ma czarną podsufitkę, szyber, m pakietowe serducho, masaże, regulacje twardości zawieszenia, fotele komfort czarne z pamięcią. Rolete szyby i boczne oraz wiele innych dodatków.
Z minusów. Nie działa radio. Tzn nie gra. To mała nawiga. Wszystko się wyświetla tylko nic nie słychać :)
Słabo świeci wyświetlacz od przebiegu. A no zapomniałem o przebiegu. 190 tys km.
Roleta tylna boczna od trójkąta w drzwiach się nie zwija. Więcej usterek nie zauważyłem.
Pozdrawiam wszystkich.