Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52

Wątek: [ elektryka] roleta nie dziala

  1. #21
    1. Roleta z półką (półka z dodatkowym stopem albo bez)
    2. Przełącznik z modułem sterującym (w jednej obudowie)

    Chyba, że masz auto po lifcie. Wtedy musisz znaleźć odpowiedni, długi panel z opcjami, jaki są Ci potrzebne.

  2. #22
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Półke z roletą już kupiłem:)Czeka na obróbke tapicera pod kolor wnętrza:) Przycisk do konsoli też mam ale wtyczki aby podłączyć ten przycisk nie .Jest tam pięć pinów.Jak wygląda ten moduł może jakieś foto bo nie mam pojęcia czego szukać...?(auto jest z 97roku)

  3. #23
    zależy, jaki masz klawisz (taki "gibany" na boki czy zwykły długi (7-8 cm)). Jak "gibany", to jest starszy typ i musisz kupić moduł. Jeśli działający podobnie do ASC, to tylko wtyczka. Raczej wrzuć foto tego co masz, wtedy Ci powiem, co jeszcze jest potrzebne.

  4. #24
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Jeśli przycisk ma zieloną obudowę to juz jest z modułem i wpinasz tylko przewody i wszystko chodzi. Nie musisz mieć wtyczki. Ja łączyłem to normalnymi końcówkami i było OK.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #25
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    (wrzucił bym jakies foty ale jest problem limit forum)Przycisk ma zieloną obudowę.Tylko półka wróci od tapicera zabieram się do składania tego wszystkiego dzięki za pomoc.

  6. #26
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez artas270
    (wrzucił bym jakies foty ale jest problem limit forum)Przycisk ma zieloną obudowę.Tylko półka wróci od tapicera zabieram się do składania tego wszystkiego dzięki za pomoc.
    W takim razie pozostaje Ci tylko przeciągnąć kable i roleta będzie działać ;)
    Powodzenia :papa:
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  7. #27
    Widze że kolego działasz z tym samym co ja ;) Moja półka też już czeka na nowy materiał pod kolor wnętrza :D A co do kabli to przeciągasz kable od tylnej półki do przycisku na konsoli i tyle. A żeby było juz wogóle full service to jeszcze podłączasz odpowiedni bezpiecznik w skrzynce pod maską. U mnie nie było przewodu do tego bezpiecznika więc i to trzeba było podłączyć ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  8. #28
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Ja jeszcze mam chrapkę na roletki boczne,ale wyboru na allegro zbytnio nie ma.Jak na razie czekam na twórczość tapicera :)

  9. #29
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    20
    BMW
    E38
    Skąd
    Chełm
    a były jakiesz boczne ale elektryczne do e38?

  10. #30
    Cytat Zamieszczone przez muzzy_kancik
    a były jakiesz boczne ale elektryczne do e38?
    Raczej nie.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •