Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Ja i moja siódemeczka

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    127
    BMW
    ex: E32 750, E38 730i, E38 735i, E38 725d, E38 730d, E36 325i, E34 540i, E39 540i,740d F01; 730d E65
    Skąd
    Łódź

    Ja i moja siódemeczka

    Witajcie kochani.
    Mam na imię Julek i mieszkam w Łodzi. Od jedenastu lat moją pasja jest model E-38. W ciągu tego całego czasu miałem ich trzy i jedna E-32 z silnikiem 5.0 :D Miałem (tu własciwie jezdziłem dużo nią) 728, 730 i mam 735 z 1996 roku. Z października 96 czyli modelowo już 97. Przez te wszystkie lata miałem wiele samochodów od nie rzucających się w oczy np Golf do Toyoty Supry, Scorpio MK2 Cosworth (którym nota bene jeździ moja żona jeszcze) ale zawsze wracałem sercem i myslami do Siódemki.
    Pociągą mnie w niej szczegóły jakimi jest obdazona przez twórców, przemyślanymi rozwiązaniami oraz co chyba najważniejsze spokojem z jakim porusza się ona po drogach. Tyle bo sie rozpisałem :)
    Moje BMW to 3,5 litra motor, z automatem, przebieg 269 tyś prawdziwy i udokumentowany (sprawdzałem w serwisie w 2004 była w niemczech w aso z przebiegiem 114 tys). A przede wszystkim nie ZMĘCZONA. Samochód wygląda świeżo i tak też pracuje. Jest idealna. Nie była bita co sprawdziłem. Jedynie błotnik miała wymieniany po przetarciu (oczywiście sprawdzałem czy tak rzeczywiście było - i faktycznie fartuch w stanie nienaruszonym). Długo szukałem auta i przemieżyłem Polskę całą nie licząc setek telefonów. Widziałem wiele "igiełek" za co po niektóre sprzedający powinni dostać po pysku wprowadzając w błąd kupujących, którzy nie rzadko jadą zobaczyć auto wiele kilometrów.
    No ale coż upolowałem. Kupiłem auto w stanie prawie idealnym i takim jakim wyszło z salonu, bez żadnych patentów, tanich zamienników itp.
    W zasadzie wszystko działało, nie wiele miałem do zrobienia a jak już to pierdoły typu popsuty spryskiwacz lamp.
    Obsesyjnie :) więc staram się zdobyć każdą śrubkę i zaślepkę oryginalną ( facet od części u dealera Tłokiński Łódź jak mnie widzi to dostaje wysypki bo wie, że znów coś wymyśliłem trudnego :) )
    Tyle o mnie i moim zamiłowaniu do tego auta.
    Oto opis wyposażenia poza standardowym:
    - fotele standard elektrycznie sterowane, z pokryciem skórzanym w kolorze fioletowym
    - sensor deszczu
    - fotochromatyczne lusterka (złote)
    - telefon motorola
    - PDC przód i tył
    - światła ksenonowe
    - składanie lusterek
    - uchwyt na napoje w tylnej kanapie
    wersja shadow line
    Z tego co widać nie jest to mega wypas ani nawet wypas. Lecz jedynie czego mi brakuje to szyberdachu i komfortowych foteli.
    ALE I TAK JĄ KOCHAM!!!
    Z pozdrowieniami
    Julek

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Witam serdecznie :) wrzuć foteczki

  3. #3
    Witam ;)
    Czekamy na foty :D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar przemo9999
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    765
    BMW
    740i M62TuB44
    Skąd
    Kołobrzeg
    witam. I ciesze sie ze znalazles to czego chciales..
    Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców.
    Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
    Czasami aż ciężko ich wyprzedzić...

  5. #5
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Witam SERDECZNIE! :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    Siemka!

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    147
    BMW
    ex 740iA '97, e46 320d '03, e61 535d '06, e46 320d '04, teraz e61 535d '04 Stage 3
    Skąd
    Łódź
    Witam Serdeczenie :)

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Skąd
    Trzebinia
    Witeczka :)

  9. #9
    Powitac sąsiada ;)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    No witam serdecznie :) Piękny opis, oby więcej takich maniaków serii 7 ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •