Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [ elektryka] OGRZEWANIE, NADMUCH - pomoc, porada dla świeżak

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    15

    [ elektryka] OGRZEWANIE, NADMUCH - pomoc, porada dla świeżak

    Witka
    Mam problem z nadmuchem po stronie kierowcy. Jedna kratka z prawej strony, ta na środku i ta z lewej strony kierownicy. Mianowicie bez wzgędu na temperaturę ustawiona pokrętłem z tych 2 kratek leci zimne albo ciepłe, przy czym położenie pokrętła ni ma za bardzo znaczenia.
    Po studiowaniu netu doszedłem co to może raczej być
    wygląda mi to na jakis silnczek. Po wyciągnięciu radia okazało się że zaczep w którym ten silniczek powinien siedzieć jest pęknięty.
    Mam go zamontować dokładnie tak samo jak na foto za pomocą zacisków plastikowych, czy ten element (zaczep) w którym ten silniczek zamontowany można dokupic i jest on przykręcony do całej obudowy??????? Czy i jak mam się dostać do tego silniczka żebym miał wygodny dostęp?????? Dostęp tylko od strony radia jest małowygodny.

    Czy po włączeniu ogrzewania tylko na szybę auto matycznie powinien włączać się wentylator ( bez znaczenia jest włączenie wentylatora)???? :P

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    69
    Radzę Ci kolego przedstawić się w odpowiednim dziale bo mogą Cię tu "zlinczować" - nie będzie Ci nikt udzielał odpowiedzi jak tego nie zrobisz...

    Dostaniesz się do wszystkich silniczków zdejmując całkowicie deskę rozdzielczą - tak jest to rozwiązane. Włączając nadmuch na przednią szybę automatycznie załącza się wentylator i podgrzewanie tylnej szyby.
    BMW 735 na lato....

    Koła mogą być cztery ale cylindrów musi być pięć...
    >>> A U D I QUATTRO <<<
    Auto na duży śnieg

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez ArtHurO
    Radzę Ci kolego przedstawić się w odpowiednim dziale bo mogą Cię tu "zlinczować" - nie będzie Ci nikt udzielał odpowiedzi jak tego nie zrobisz...

    Dostaniesz się do wszystkich silniczków zdejmując całkowicie deskę rozdzielczą - tak jest to rozwiązane. Włączając nadmuch na przednią szybę automatycznie załącza się wentylator i podgrzewanie tylnej szyby.
    Dziękuje kolego za dobrą radę, przedstawiłem się już w odpowiednim dziale :P
    Co do tego silniczka, to chodzi ten po lewej stronie który jest widoczny przez wnękę od radia. Nie ma żadnego innego dostępu, tylko zdjęcie deski????? Ten cały silniczek siedzi w zatrzaskach, nawet widać na foto
    czy ten cały zatrzask jest montowany za pomocą srub/wkrętów do nagrzewnicy?????? Czy stanowi całość z obudowaą nagrzewnicy i muszę się posiłkować klejem bądź opaskami zaciskowymi jak na foto powyżej?????

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    69
    To co jest na foto to cała obudowa nagrzewnicy i tak to wygląda po zdjęciu deski.. Niestety jest z tym trochę pracy. Mocowania silniczków są zintegrowane z obudową nagrzewnicy. Nie wiem, czy da się to dobrze posklejać.
    Dokładne info http://bmwe32.masscom.net/ w dziale FIXES -> Body& Interior -> Dashboard Removal
    BMW 735 na lato....

    Koła mogą być cztery ale cylindrów musi być pięć...
    >>> A U D I QUATTRO <<<
    Auto na duży śnieg

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •