Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Mam okazje kupić 760 Li. Prośba o wycene!

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    18
    BMW
    e38 740i M62B44
    Skąd
    Łódzkie

    Post Mam okazje kupić 760 Li. Prośba o wycene!

    Witam
    Ostatnio mój Ojciec zgadał się z jakimś dalekim znajomym że tamten chce sprzedać 760 Long z 2003 roku bo popadł w długi itp. Dziś oglądałem ten samochód i nie jest on w najlepszym stanie, ale o tym za chwile. Zaproponowałem mu cenę jak za rozbite 730. Gość ma się zastanowić, a widziałem że jest skłonny na moją propozycje przystać. Wątpie żeby ogarniał internet i mógł go sobie sam wystawić czy nawet wycenić ;)

    Teraz o samochodzie:
    Z zewnątrz naprawdę ładny, brak żadnych uszkodzeń lakierniczych. Przemierzyłem go czujnikiem lakieru: malowana maska, przednie błotniki i prawe dzwi przód i tył. Reszta w oryginale. Przednia szyba wymieniana, boczne wydają się oryginalne. Ogólnie to co było robione jest zrobione dobrze, niema tam żadnej fuszerki. Wszystko się ładnie równo schodzi, niema różnic w odcieniu lakieru itp. Felgi 20' ori BMW z rantem warte na oko z 3-4 tyś. Trochę zaśniedziałe reflektory przednie. Kolor ciemny granat.

    Czar prysł jak zajrzałem do środka. Przetarta kierownica, zniszczony fotel kierowcy w jasnej skórze oraz podłokietnik i boczek dzwi kierowcy, ale tapicerka nie podarta więc myślę że dobry magik by ogarnął to za kilka stówek. Ogólnie w środku zaniedbany i brudny. Na blacie niby 230 000km, ale z pół bańki myślę że ma.
    Prawdopodobnie jest to wersja Individual chociaż nie sprawdzałem tego po VINie. Wykończenie zamiast drewna w kolorze czarnym. Jasna tapicerka z jaką w BMW też się chyba nie spotkałem. Listwy progowe też ma Individual :D

    Najgorszą rzeczą w aucie jest silnik. Jak da mu się gazu na jałowym biegu to z opóźnieniem wkręca się na obroty. Przy przegazówce kopci na czarno. Podczas jazdy przy mocniejszym dodawaniu gazu szarpie. Tak jakby nie pracował na którymś garze czy coś.
    Nie wiem jak powinno jechać V12 w tej budzie bo nigdy nie jechałem, ale moje e90 R6 3.0i 258 KM idzie chyba lepiej :D Kontrolka od silnika oczywiście też cały czas się pali. Pod maską silnik o dziwo suchy. No może jest tam w jednym miejscu jakiś mały wyciek który wygląda na stary. Na jałowym biegu bez dodawania gazu silnik pracuje w miare równo. Ogólnie silnik na moje oko conajmniej do sporego remontu.


    Pozatym raczej wszystko okej, skrzynia ładnie przerzuca biegi, nie przeciąga, w zawieszeniu nic nie słychać, gość wymieniał klocki niedawno, ładnie hamuje. Zakładał też nowe opony zimowe na te felgi.

    Z ciekawego wyposażenia jest: automatyczne dociąganie niedomkniętych dzwi, sterowanie głosem, klima dwu albo czterostrefowa nie przyjrzałem się. Podnóżki dla pasażerów z tyłu, elektryczne grzane kanapy z tyłu, białe kierunkowskazy. Pozatym no to chyba standard, Navi TV, Xenony memory foteli itp.
    Wszystkie te graty z elektroniki raczej sprawne, chociaż nie sprawdzałem tego tak dokładnie.

    Na allegro raczej mało jest takich aut więc ciężko mi to wycenić, ale z tego co widzę takie e66 kosztuje conajmniej 35-50 tyś i też ciekawe czy są w takim super stanie.
    Ja jak bym to wziął to ani bym tym nie chciał jeździć, ani nie chciał bym tego robić, ale chciałbym sprzedać w takim stanie jak kupiłem i jak opisałem.

    Powiedzcie ile waszym zdaniem to może być warte?
    Czy to że jest to 6 litrowy Long mocno podbija cenę w porównaniu do innych e65/e66?

    A może jest na forum ktoś kto był by zainteresowany odkupieniem go odemnie? :D
    Jakby ktoś chciał mam zdjęcia- mogę wysłać.
    Czekam na opinie.
    Ostatnio edytowane przez Gajos90 ; 26-11-2015 o 17:33

Podobne wątki

  1. Witam, nareszcie mam okazje sie przedstawic
    Przez krzywy191 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 204
    Ostatni post / autor: 25-08-2021, 11:55
  2. [E38] BMW 740 ila prośba o wycene
    Przez zuczek09 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 20-10-2013, 19:57
  3. [silnik] Chcę kupić e65 760.
    Przez Arek w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-11-2012, 09:12
  4. [ AV/navi] Chcę dołożyć moduł video z TV - co mam kupić?
    Przez mbbrzoza w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-06-2010, 16:46
  5. mam okazje kupić
    Przez MICRO_GAMES w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-02-2009, 17:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •