Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: Ja i moja E65 serdecznie witamy :)

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Gratki nowego furacza !
    Dawno mnie nie było ale po gratulowć zawsze można. Jak się sprawuje ? le mu już na kulałeś ?

  2. #42
    Vip Vip Awatar matsember
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    323
    BMW
    G21 320i, ex E65 745i
    Skąd
    Wrocław

    Post

    Ło matko i córko, nie wierzyłem w duchy... a jednak :D
    Dzięki bardzo :)
    Auto sprawuje się bardzo dobrze, jak na razie nie mam powodów do narzekań.
    Ma już nalatane 8tys.
    Jako, że nie wiedziałem czy auto po 3 latach oddam czy odkupię, postanowiłem robić dodatkowe serwisy olejowe w ASO wg własnego uznania, na swój koszt a nie tak jak jest w książce. Jakoś klauzula sumienia nie pozwalała mi inaczej ;) A w razie w jest to zawsze plus przy sprzedaży taka historia serwisowania.
    Także wymieniłem olej po 2tys.
    Całkiem niedawno wymieniłem przy 8tys.
    Wymienię jeszcze przy 20tys.
    I dopiero przy 30tys jest pierwsza wymiana w ramach gwarancji ;)
    Ale widząc co się dzieje na rynku, wydaje mi się, że auto zostawię sobie na dłużej więc dbam jak o swoje. Albo je odkupię i sprzedam bo udało mi się je kupić jeszcze przed podwyżkami i z całkiem przyjemnym rabatem. A dzisiaj auta są coraz droższe a rabaty są śmiesznie niskie lub w ogóle ich nie ma.

  3. #43
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez matsember Zobacz posta
    Ło matko i córko, nie wierzyłem w duchy... a jednak :D
    Dzięki bardzo :)
    Auto sprawuje się bardzo dobrze, jak na razie nie mam powodów do narzekań.
    Ma już nalatane 8tys.
    Jako, że nie wiedziałem czy auto po 3 latach oddam czy odkupię, postanowiłem robić dodatkowe serwisy olejowe w ASO wg własnego uznania, na swój koszt a nie tak jak jest w książce. Jakoś klauzula sumienia nie pozwalała mi inaczej ;) A w razie w jest to zawsze plus przy sprzedaży taka historia serwisowania.
    Także wymieniłem olej po 2tys.
    Całkiem niedawno wymieniłem przy 8tys.
    Wymienię jeszcze przy 20tys.
    I dopiero przy 30tys jest pierwsza wymiana w ramach gwarancji ;)
    Ale widząc co się dzieje na rynku, wydaje mi się, że auto zostawię sobie na dłużej więc dbam jak o swoje. Albo je odkupię i sprzedam bo udało mi się je kupić jeszcze przed podwyżkami i z całkiem przyjemnym rabatem. A dzisiaj auta są coraz droższe a rabaty są śmiesznie niskie lub w ogóle ich nie ma.
    A ,no to cieszę się ,że jesteś zadowolony. Fajnie mieć auto od nowości i tak sobie dbać jak Ty to właśnie robisz bo jest duża szansa ,że długo Ci będziie służył bezawaryjnie.......miejmy nadzieję :). Też bym go sobie zostawił na Twoim miejscu. Wszystko idzie w górę a w używanych to same śmietniki zostały i lepiej już nie będzie. Ciśnienie świata motoryzacyjnego na elektryki mnie osobiście przeraża. Miałem okazję ostatnio pojezdzić Teslą S90D. Auto jak dla mnie be duszy. Ogien z miejsca ....fakt ,nieziemski ale jazda jak skuterem . Wciskasz gaz i już wiecej żadnych atrakcji. Nie dla mnie .
    Życzę Ci powodzenia i radości z jazdy....w końcu BMW więc nie może być inaczej.

  4. #44
    Vip Vip Awatar matsember
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    323
    BMW
    G21 320i, ex E65 745i
    Skąd
    Wrocław
    Też mam taką nadzieję. Czas pokaże. Liczę, że częsty serwis olejowy przedłuży życie tej jednostce. Ale silniki serii B są już dużo bardziej poprawione względem serii N. W necie widziałem jak koleś przy przebiegu ok 120tys dał profilaktycznie silnik na wymianę rozrządu i sprawdzenie panewek. Panewki wyglądały idealnie, rozrząd wyglądał super. Jeśli dobrze pamiętam to jedynie łańcuch napędu pompy olejowej był ciut rozciągnięty. W zagranicznych internetach też widziałem ten silnik jak rozbierali te silniki by je weryfikować i też miały dobre opinie. Na portalach ogłoszeniowych widać fury z tymi silnikami, które mają najechane 300tys. Także BMW chyba odrobiło lekcje i jest nadzieja ;) Ale wszystko zależy głównie i tak od serwisowania.

  5. #45
    Vip Vip Awatar matsember
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    323
    BMW
    G21 320i, ex E65 745i
    Skąd
    Wrocław

    Post

    No i cóż. Auto stało ponad 2 lata ciesząc mnie luźnymi przejażdżkami od czasu do czasu.
    Trochę chciałem je sprzedać, trochę nie chciałem. Ale, że czasu mam co raz mniej na opiekę nad nią to w końcu postanowiłem ją sprzedać i stało się to ubiegłej soboty.

    Wrzucam ostatnie pamiątkowe fotki.








    9 lat spędzonych razem. No cóż, mam nadzieję, że będzie cieszyła nowego właściciela.
    Łezka uroniona, drink na smutki walnięty.
    Myślę, że można zamykać temat ;)

  6. #46
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Czekamy na kolejne


Podobne wątki

  1. [E32] Witamy serdecznie! :)
    Przez lelu0 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-09-2014, 19:24
  2. [E32] Witamy ! JA i moja e32 740i
    Przez adam20mada w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-07-2011, 19:13
  3. [inny] Witam Wszystkich serdecznie moja 740d
    Przez Polańczyk1 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 08-09-2010, 19:01
  4. [e32] Witamy wszystkich ja i moja 18l Miećka
    Przez orzechopcja w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 21-08-2007, 22:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •