Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 144 z 144

Wątek: edwadzieściacztery yazg.o.t.

  1. #141
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,655
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14

    Post

    Po pracach przy lakierze przyszedł czas na wnętrze, które wstępnie ocenione było jako nadające się do odświeżenia.
    Natomiast podczas dokładnych oględzin, diagnoza była jednoznaczna.
    Tapicerka przednich foteli nadaje się na podeszwy. Zapadła więc decyzja o obszyciu ich na nowo.
    Kiedyś ją odnawiałem, ale czas zrobił swoje i nie było sensu ponownie pudrować trupa.

    Stan przed





    Zastępczy stołek na czas renowacji - nie polecam tak jeździć w dłuższe trasy. ;)



    I stan po. Kolor został dobrany wg koloru ori skór z zakamarków nienarażonych na działanie promieni słonecznych.
    Razem z fotelami odnowione zostały boczki, tunel środkowy, blendy, zatyczki, guziczki i inne piździołki. Chociaż jeszcze kilka elementów zostało na deser.




    Przyjemnie się to skręcało.



    Postanowiłem również dodać dodatkowych koni mechanicznych


    Wpadła też nowa blenda na kierownicę.


    Pomodziłem z osłonami foteli, niejako z przymusu, ponieważ dostępne są tylko czarne, a moje ori są beżowe, ale niestety te podłużne są popękane.
    Miałem czarne malować na beżowo, ale przymierzyłem i chyba zostawię jak jest.


    Na fotel kierowcy dostępna jest również jeszcze czarna osłona na łączeniu siedziska z oparciem, więc mam komplet.
    Niestety fotel pasażera na chwilę obecną męczy się z granatową, ale podejdę do tematu na wiosnę.


    Dorzuciłem też akcesoryjny uchwyt na gaśnicę.


    I naturalnie nie mogło być inaczej. Po dłuższym postoju 6er dostała okresu.


    Okazało się, że opaska węża zasilającego nie była do końca zaciśnięta i 300ml płynu poszło się wietrzyć.


    Szybka korekta, dolewka płynu i auto znowu pokonało ponad 1000km za jednym strzałem bez zająknięcia.
    Teraz zbliżamy się do zasłużonego snu zimowego, ale zanim, pewnie jeszcze kilka razy skorzystam z okazji.

  2. #142
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,268
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Stołki wyszły legancko!

    Ile tych koni tam jeszcze wpakujesz? Nie dość że jest czerwona (to przecież od razu +25KM) to teraz jeszcze wpinki, a i olej jakiś czerwony (więc pewnie szybszy).

    P.S. osłonki na czarno? Imo wyglądają legitnie i też bym zostawił.

  3. #143
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,396
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC

    Post

    Cud, miód i orzeszki panie Rafale ! Czarne osłony dobrze kontrastują z górą boczka, więc bym nie ruszał. Jedynie te spinki dające 10 kuni mi nie leżą.

    Z jakiej skóry szyte ?
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  4. #144
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2023
    Posty
    9
    BMW
    e65
    Skąd
    bielsk podlaski
    no autko wyglada cudnie , pieknie sie im zajołes , szacun za projekt

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •