Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: starsza szóstka

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    8
    BMW
    e38
    Skąd
    Toruń

    Post starsza szóstka

    Czy ktoś oglądał tę szósteczkę
    http://allegro.pl/bmw-e24-628-csi-i5784381828.html
    Swoją droga ta ma przystępną cenę ale nie wiem dlaczego u nas w kraju łapią takie wysokie pułapy

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Grey21
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    265
    BMW
    Szara Dama e32 735i
    Skąd
    Szczytno
    Jak to dlaczego ??? Dziwne zadajesz pytania ! To egzemplarz niezwykle rzadki który jest teraz lokatą kapitału , Kup sobie takie auto to zobaczysz ile kosztuje utrzymanie 6-stki w bardzo dobrym stanie. Nawet teraz gdy widzę 6-tkę to morda mnie swędzi aby taką zdobyć...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    No właśnie kur.... A pamiętam taki czas jak mogłem mieć zaj... Sztukę za jakieś 10 koła ale człowiek wtedy nie myślal albo miał inne priorytety tak samo z seria 8 piękne auta a kup coś dobrego w małej kasie...powoli tak się robi z e32 kwestia czasu później nadejdzie czas e38 ją właśnie jestem na etapie odbudowy e30... Kupilem tanio ale już nakład Przerośl cenę zakupu dwukrotnie

    Wysłane z mojego IdeaTabA1000-F przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    8
    BMW
    e38
    Skąd
    Toruń
    Źle mnie zrozumiałeś. To że te samochody sa drogie mnie nie dziwi. Chodziło mi o to że jak jeszcze parę lat temu jak rozglądałem się za czymś takim to w Polsce ceny nawet rzęchów zaczynały się od ok 20tyś podczas gdy auta w takim samym stanie można było przywieźć do nas za jakieś 2,5tyś euro. Dziwi mnie ta różnica. Jeżeli chodzi o szóstki w dobrych i lepszych stanach to oczywiście ich cena jest zrozumiała co nie znaczy że każda fura której cena w Polsce jest +30tyś jest w takim stanie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •