Zamieszczone przez Easy no anatol widze ze nie boisz sie jadowitej ropuchy...... buahahhahahahhaahahhahahahahaha dlaczego ja nie moge sie przestać śmiac.... zastanawia mnie tylko czasem jedno.....gdzie pozostały stare męskie zasady " ....... ...... .... ....... " Easy p.s. wysle ci coś na pw Bo ja Bocian jestem ...... ;D ;D ;D ;D Szwagier wiesz gdzie są zasady ..... W delegacji,od tyłu i do buzi się nie liczy .... to były kiedyś zasady ..... ;D ;D ;D Głowa do góry
Zasady na forum