szczerze moim zdaniem masz troche zbyt wygorowanie mniemanie o sobie...smiej sie smiej tyle Twojego i wlasnie nie Twoj cyrk nie Twoje malpy i tyle na ten temat:D
szczerze moim zdaniem masz troche zbyt wygorowanie mniemanie o sobie...smiej sie smiej tyle Twojego i wlasnie nie Twoj cyrk nie Twoje malpy i tyle na ten temat:D
Moc jest Bogiem, prędkość nałogiem , drift zabawą BMW podstawą :P