Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: e38 ze skarżyska

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    8
    BMW
    e38
    Skąd
    Toruń

    Post e38 ze skarżyska

    Poszukuje e38 735i po lifcie ewentualnie 740. Te modele ponieważ obecnie posiadam 735i z 99r z silnikiem po wymianie rozrządu z vanosami oraz naprawie ASB. Niestety mój egzemplarz blacharsko jest złomem a i trapi go kilka innych mniej istotnych usterek więc po prostu wrazie kłopotów traktowałbym go jako dawce czesci.
    Przeszukując net znalazłem dwa interesujące mnie ogłoszenia

    http://olx.pl/oferta/bmw-735-zamiana...b1350;promoted

    Przebieg wydaje się autentyczny jak na ten rok. Właściciel twierdzi że wszystko z autem OK tylko na tylnej klapie wychodzi bąbel.

    Zależy mi na e38 z końcówki produkcji. Oczywiście na bezwypadkowości i braku szpachli.

    Martwi mnie to że obecny właściciel posiada beemke od pół roku. Troszkę za krótko aby się znudzić.

    BMW jest w Skarżysku Kamiennej. Ktoś kojarzy?

    Druga opcja to

    http://allegro.pl/ideal-bmw-735-v8-s...771462334.html

    Nie inwigiluje często netu i nie wiem czy ten handlarz jest godny polecenia czy lepiej omijać

    Dzięki za każdą pomoc. W dziale kupię tez wrzucę ogłoszenie. Może uda się znaleźć coś wartego uwagi

    Z góry dzięki za każda pomoc

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Grey21
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    265
    BMW
    Szara Dama e32 735i
    Skąd
    Szczytno
    Nad tą pierwszą bym się zastanowił , ale i tak drażni mnie to jak ktoś pisze o wyposażeniu a nic o stanie technicznym itd.
    Druga odpada bo widać że to handlarzyna pożal się boże i napisze nawet w ogłoszeniu że w kosmosie była i po księżycu jeździła !

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    6
    BMW
    brak
    Skąd
    Radom
    Na tą drugą opcje z okolic Gdańska musisz przygotować się na porządne sprawdzenie ( w sumie jak każdego auta) z tego co czytam forum jeden z kolegów z forum kupił od niego auto i nie dojechał nim do domu. Musisz poszukać wątku bo było tego dużo na forum o tym jegomościu.

  4. #4
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Ciekawy jestem ile będziecie jeszcze wspominać tego handlarza? Nie bronie go bo nawet go nie znam ale gość handluje i jak każdy handlarz głowy za samochód nie da.

    Auta ma bardzo ładne. Wszystkie ladne e38 i e39 z allegro to właśnie jego aukcje.Jak bym chciał kupić e38 to już był bym w drodze do tego człowieka.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    603
    BMW
    S-Max 2,5T PoWeR
    Skąd
    North East PL
    Owszem środki i karoseria piękne i niespotykane... ale na mechanikę radzę się szykować ....
    ale każdy może przecież mieć szczęście... i trafić fajną sztunię...

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    To, że ktoś kupił i nie dojechał to może rzeczywiście zbieg okoliczności, ale potem odstawił kupione auto od handlarza z okolic Gdańska do mechanika i ponoć wszystko było robione na drut i silikon, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Oczywiście nie mówię, że każde jego auto jest takie, ale radzę zachować ostrożność :)

  7. #7
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez orzel_man Zobacz posta
    Owszem środki i karoseria piękne i niespotykane... ale na mechanikę radzę się szykować ....
    ale każdy może przecież mieć szczęście... i trafić fajną sztunię...
    Jak to w aucie które będzie nie długo pełnoletnie. Nie czaje ludzi którzy jadą po stary samochód i oczekuja igły,nie malowanej bez rdzy w cenie najlepiej 18-20tys zl. Ludzie te samochody mają min 15 lat! Ciężko juz o e65 z ori przebiegiem mniejszym niż 300tys km (wiem za na allegro mają po 170t km). Wiem ze są na forum ludzie starej daty którzy nadal myślą że 730d to szczyt techniki ale świat idzie do przodu a takie auta jak e38 się starzeją z dnia na dzien i nikt nic na to nie poradzi

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    603
    BMW
    S-Max 2,5T PoWeR
    Skąd
    North East PL
    Jasne zgadzam się z tym...że jak ktoś chce Igłę to do salonu po nowe i na 200% będzie w ori lakierze i z "wiadomym" przebiegiem.
    Fakt sam się nie przekonałem o tym ale... znam co najmniej 3 przypadki konkret "wałków" z tego źródła....
    był fajny temat na bmw-klub ale został usunięty...
    to tylko przestroga, każdy ma prawo wydać pieniądze na co chce, ja też trochę przepłaciłem... patrząc na ceny rynkowe, ale zrobiłem to świadomie... i też sporo już włożyłem w auto...
    co do ofert sprzedaży, były sytuacje gdzie wyciekł cały płyn po przejechaniu kilkudziesięciu km.
    Była sytuacja że silnik był od innego auta, ale informacji o tym żadnej...
    więc trochę tego w sieci krąży... a wątpię by ktoś zadał sobie tyle trudu żeby zmyślać przypadkowe akcje....

    Każdy robi jak chce....
    na fotkach auta wyglądają przepięknie... ale w dobie dzisiejszych możliwości... wiemy że fotki to nie wszystko..

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź
    Ta pierwsza widać że miała bombe, wiec będzie korozja predzej czy później, a druga miala na milion procent malowane skóry - więc to kwestia wyobraźni w jakim stanie była. W Aż tak fatalnym stanie jest ta twoja? Może warto kupić agola na części - drzwi, klapa itd i sobie poprzekładać do swojej.

  10. #10
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Na tel aż tak dokładnie nie widać ze były malowane. Dziwne tylko ze listwy na tylnym zderzaku są od shadowa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •