Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Wreszcie w gronie miłośników siódemek.

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    8
    BMW
    e38
    Skąd
    Toruń

    Post Wreszcie w gronie miłośników siódemek.

    Witam

    Postanowiłem się wreszcie zalogować i znów wrócić do czynnego bycia zadowolonym użytkownikiem E38. Wrócić, bo muszę przyznać że przez ostatnie lata trochę swoja bawarkę zaniedbałem ale sama jest sobie winna! Nie może być tak że ja chucham i dmucham, latam po najlepszych samochodowych SPA w regionie a tej co rusz coś nie pasuje i odmawia współpracy, W związku z czym powiedziałem DOŚĆ i ostatnie dwa lata przeleżała odłogiem na parkingu odpalana tylko raz na tydzień na krótki spacer a sam zwróciłem się w stronę Mercedesa. Jednak po dłuższym czasie brakuje mi siódemki z tym że moja jest już nie do odratowania i będę poszukiwał nowej. W czym mam nadzieje mi pomożecie. Reanimacja mojej furki pochłonęła znacznie więcej kasy niż wartość auta a i niestety jacyś debile wracający z imprezki zrobili sobie z jej dachu trampoline. Policja porobiła zdjęcia ale gnoi oczywiście nie znalazła. Polecany blacharz tak pięknie naprawił dach że po roku na dachu pojawiły się cudowne pęknięcia i szczerze nie mam ochoty na dalsze wkładanie w nią kasy.

    No nic. Nie będę się więcej na dzień dobry rozpisywał i was zanudzał. Miło było się przywitać. Pozdrawiam wszystkich maniaków siódemek.

  2. #2

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    165
    BMW
    BMW X3
    Skąd
    Trójmiasto
    Witam i ja :-)

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,520
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Witaj smutna historia ale mam nadzieje ze znajdziesz kolejną :) u mnie z kolei w mieście grasuje podpalacz aut, dziś po raz trzeci zaatakował spłonęło juz 8 czy 9 aut łącznie. Mam nadzieje ze gnoja szybko znajdą... co ciekawe podpala auta zawsze w tym samym rejonie
    Ostatnio edytowane przez darekbb ; 12-11-2015 o 19:37

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    8
    BMW
    e38
    Skąd
    Toruń
    No niestety
    Jak na złość cała historia wydarzyła się podczas zlotu rodzinnego. Jacyś idioci wracali nocą i postanowili pobawić się samochodami zaparkowanymi na osiedlu. Mi zdemolowali dach i przednią szybę a ojcu w w140 (który był naprawdę w kolekcjonerskim stanie) wgnietli drzwi i błotnik. Najgorzej wyglądał zaparkowany obok Matiz. Oberwał jeszcze nowiutki lancer. Najbardziej żal mi było baki z matiza bo okazało się że to samotna matka i nie ma pieniędzy na inny samochód a ten był jej cholernie potrzebny.
    Szkoda gadać

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Witam. U mnie w sobote tez zawsze komus moja 7er sie nie podoba ale zlapalem raz jednego i wytlumaczylem mu ze tak nie ladnie jest robic. Chyba zrozumial bo jest znacznie lepiej.
    Niestety jest jak jest...
    Pozdro.

  7. #7
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Witam na forum

    Cytat Zamieszczone przez Czysta07 Zobacz posta
    Mi zdemolowali dach i przednią szybę a ojcu w w140 (który był naprawdę w kolekcjonerskim stanie)
    Kto trzyma taki egzemplarz pod blokiem ?? Chyba, że to taki 'kolekcjonerski' okaz jak większość w ogłoszeniach ...
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    8
    BMW
    e38
    Skąd
    Toruń
    Powtórzę że był to zjazd rodzinny. Ja, ojciec i brat zostawiliśmy samochody pod blokiem w wydawałoby się spokojnej okolicy. Daliśmy dupy bo przyjechał kuzyn z wujkiem i zabrali nas w inne miejsce żeby pokazać jak wygląda dom po przebudowie (bo remont to za mało) więc co się stało dowiedzieliśmy się dopiero nazajutrz. Z całej trójki tylko samochód brata nie ucierpiał. Natomiast co do Mercedesa to jest on z 94r a w rękach ojca jest od 97. Ojciec jest drugim właścicielem. Samochód na bieżąco serwisowany i cały czas garażowany więc TAK był w stanie idealnym.

Podobne wątki

  1. [E65/66] Witam wreszcie z serią 7
    Przez Królik w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-11-2014, 19:06
  2. [E38] Siema fanom siódemek !
    Przez kamil_gwo w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-11-2011, 20:57
  3. (38) Witam miłośników siódemek!
    Przez kavsky w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 07-11-2010, 10:26
  4. wreszcie cos o sporcie ;)
    Przez Szwed w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-01-2009, 03:17
  5. Pobliże siódemek...
    Przez raven w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-08-2007, 02:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •