Witam

Postanowiłem się wreszcie zalogować i znów wrócić do czynnego bycia zadowolonym użytkownikiem E38. Wrócić, bo muszę przyznać że przez ostatnie lata trochę swoja bawarkę zaniedbałem ale sama jest sobie winna! Nie może być tak że ja chucham i dmucham, latam po najlepszych samochodowych SPA w regionie a tej co rusz coś nie pasuje i odmawia współpracy, W związku z czym powiedziałem DOŚĆ i ostatnie dwa lata przeleżała odłogiem na parkingu odpalana tylko raz na tydzień na krótki spacer a sam zwróciłem się w stronę Mercedesa. Jednak po dłuższym czasie brakuje mi siódemki z tym że moja jest już nie do odratowania i będę poszukiwał nowej. W czym mam nadzieje mi pomożecie. Reanimacja mojej furki pochłonęła znacznie więcej kasy niż wartość auta a i niestety jacyś debile wracający z imprezki zrobili sobie z jej dachu trampoline. Policja porobiła zdjęcia ale gnoi oczywiście nie znalazła. Polecany blacharz tak pięknie naprawił dach że po roku na dachu pojawiły się cudowne pęknięcia i szczerze nie mam ochoty na dalsze wkładanie w nią kasy.

No nic. Nie będę się więcej na dzień dobry rozpisywał i was zanudzał. Miło było się przywitać. Pozdrawiam wszystkich maniaków siódemek.