Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: E38 740i

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    2
    BMW
    Poszukuje
    Skąd
    Lubelszczyzna

    Post E38 740i

    Witam, mam na oku tą szutkę :
    http://olx.pl/oferta/bmw-e-38-286km-...tml#c07fbd5717

    Oglądał ktoś to autko może ? poprosiłem właściciela o więcej zdjęć..

    http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7...tml#e5ead07a6d

    z kolei ten egzemplarz stoi niedaleko mnie i go oglądałem, brak przeglądu, aku do wymiany jednak technicznie wydaje się być jak najbardziej ok (skrzynia, silnik) ma LPG prins które chodzi ok, lakierniczo niektóre elementy nieudolnie malowane ale wszystkie szyby (atermiczne) są w oryginale więc chyba ostrych dzwonów nie miała.. z rdzą nie ma aż takiej tragedii wszystko do ogarnięcia, wnętrze welur ale za to w miare dobrym stanie.. stoi w komisie i można sporo znegocjować, co o niej myślicie ?

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Ta druga to trup totalny, ponadto obroty na postoju prawie 2000obr, wbijanie biegu przy takich obrotach robi sieczkę w skrzyni, przeglądu pewnie nie ma bo technicznie pewnie jest lipa, gdyby było okej to handlarz zrobiłby przegląd i zlikwidowałby kolejny argument do negocjacji ceny. Po zdjęciach widzę jeszcze, że opony raczej nie są w odpowiednim rozmiarze do E38.
    Ostatnio edytowane przez prezE32s ; 10-11-2015 o 06:14

  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Widzę nowy trend.Wpis "FULL OPCJA tamtych lat".Czemu sprzedający musi oznajmiać naturalną rzecz jaką są wymiany wykrzyknikami??Przecież te auta nowe nie są i wymieniać muszą.Fajnie kierę zjechaną do zdjęć ustawiono "przypadkiem" w tej pierwszej.Obie jakieś takie ze zdjęć są średnie.Obejrzeć zawsze możesz,ze zdjęć dużo nie widać.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Full opcja tamtych lat to faktycznie jakas nowosc... nowoscia za to nie jest ze to okreslenie nie bardzo ma sie do stanu faktycznego. Bo np. stolki w tamtych latach moga byc w komfortach a tu lipa...

    Obydwie sztuki mi sie nie podobaja. Od slabego koloru (to jest oczywiscie kwestia gustu) po wypas.

    Jedz i luknij bo z opisu i fotek na aukcji poza tym co oczywiste nie wiele mozna powiedziec.

    Pzdr.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    Cytat Zamieszczone przez pokolacji Zobacz posta
    Full opcja tamtych lat to faktycznie jakas nowosc... nowoscia za to nie jest ze to okreslenie nie bardzo ma sie do stanu faktycznego. Bo np. stolki w tamtych latach moga byc w komfortach a tu lipa...

    Obydwie sztuki mi sie nie podobaja. Od slabego koloru (to jest oczywiscie kwestia gustu) po wypas.

    Jedz i luknij bo z opisu i fotek na aukcji poza tym co oczywiste nie wiele mozna powiedziec.

    Pzdr.
    Granatowy to naprawdę słaby kolor ? , nie zebym się czepial ale nie jesteś pierwszą osoba która tak uważa .... Ja mam granat i akurat sobie chwałę nie widać za bardzo zaciekow jak przy czarnym .. Sam myslslem o oklejaniu swojej siódemy folią na czarno ale porzucilem ta myśl... Ale przyznam że obie sztuki są juz trochę dojechane .... Ktoś jak chciał kupić ładne e38 to już trochę się spóźnił

    Wysłane z mojego IdeaTabA1000-F przy użyciu Tapatalka

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    7
    BMW
    740 iL e38
    Skąd
    USA
    Jak dla mnie rowniez obie wygladaja na mocno dojechane. Ta ze skorami wyglada w srodku jakby miala z 500 tysiecy km przejechane a ta druga od handlarza ktory nie moze zalatwic przegladu :) (to nie jest dobry znak)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    290
    BMW
    e38 m62b35
    Skąd
    olsztyn
    coś mi się wydaje, że ta na LHR miała jakiś czas temu LC rejestracje. ktoś kupił babola i sprzedaje. środek identyko i kolor też się zgadza... praktycznie z rok się sprzedawała. była początkowo na 20'' kołach a potem na takich. zapytaj ile czasu gość ją ma

  8. #8
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Nie rozumiem kompletnie osób które interesują się takimi ogłoszeniami. Przecież po zdjęciach widać że te samochody to istne tragedie.

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    I jeszcze klepanie tematu, że może jednak warto itp...

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar janus
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    212
    BMW
    728 2000r + LPG
    Skąd
    WLKP
    Spokojnie każdy może się zapytać a tymbardziej osoba początkująca w temacie. Dobrze, że pyta się przed zakupem a nie po :)

Podobne wątki

  1. [E38] e38 740i
    Przez jarogmur w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-07-2015, 13:27
  2. E38 740i Warszawa, E38 Łódź
    Przez Makariusz w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 31-03-2014, 13:42
  3. [E38] E38 740i
    Przez sn234 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-12-2010, 22:18
  4. [e38] 740i E38 w manualu 6 biegów
    Przez rosomak79 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 06-06-2008, 07:20
  5. [e38] 740i e38 już mam !
    Przez bonopingwin w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 18-11-2007, 00:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •