Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Czytnik mk4 uszkodzenie

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    155
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    olkusz
    tak, zworki usuniete. W czytniku jest wgrane polskie menu i moze sam soft cos miesza?

  2. #12
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Całkiem możliwe, że polski soft miesza. Masz jakąś ori wersję softu? Może jej wgranie skłoni czytnik do poprawnej pracy.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    155
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    olkusz
    Cytat Zamieszczone przez yaz Zobacz posta
    Całkiem możliwe, że polski soft miesza. Masz jakąś ori wersję softu? Może jej wgranie skłoni czytnik do poprawnej pracy.
    Nie mam niestety. Mogę ściągnąć z chomika od użytkownika mr.lova. powiedz mi czy soft musi być nagrany jako obraz ISO? Czy nagrać go na DVD czy płycie CD ? Jest jakąś procedura przy mk4 ? Czy ma ktoś z Was jakiś sprawdzony inny soft ?

  4. #14
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Z tego co się orientuję to wypalasz iso na DVD. Procedura instalacji jest standardowa, można znaleźć na necie.

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    27
    BMW
    ex e39 M52b20 09-97r. Obecnie e38 M52B28 2.8i 09-95r i E34 525TDS Touring r.prod. 02.95
    Skąd
    wielkopolska , Opalenica

    Post

    instrukcja:
    1) Nagrywamy płytkę
    2) Wsiadamy do naszej Buni przekręcamy kluczyk ale nie odpalamy
    3) Wkładamy płytkę do Czytnika Nawigacji (w BMW E39 jest w bagażniku z lewej strony)
    4) Na Ekranie Powinien pojawić sie napis po angielsku z informacja o wgrywaniu nowego softu uwaga!! NIE WOLNO ODŁĄCZAĆ ZAPŁONU ANI WYCIĄGAĆ PŁYTY!!!!
    5) Po poprawnym wgraniu Softu monitorek powinien pojawić się komunikat żeby wyciągnąć płytę i nacisnąć "OK" a wiec to robimy
    6) Wgranie nowego softu Zrobione
    7) Nastepną czynnością jest ustawienie Widoku 3D
    a. Wciskamy przycisk "Menu"
    b. Wchodzimy w Opcje(settings) i teraz przytrzymujemy Przycisk (Menu) aż do pojawienia się następnych opcji
    c. Szukamy opcji "Perspective" i włanczamy ja i teraz jest Ustawiona Mapa w 3D!!


    Testowane na E39 i E46 MK4 z 16:9 osobiście więc w E38 też musi zadziałać jest też soft u mnie na chomiku jak chcesz to masz linka do softu http://chomikuj.pl/shampoo/Programy+...0.zip(archive)


    Podejrzewam ze jak bys na starym laserku wgrał softa to byś zaoszczędził parę groszy no ale masz teraz przynajmniej nowy laser ;)
    Ostatnio edytowane przez shampoo ; 04-01-2016 o 03:07

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    155
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    olkusz
    Dzieki za.szczegulowy opis. Powiedz mi jeszcze czym nagrac ta plyte?,czy nagrywac jako obraz ISO? Nagrac na plycie CD czy DVD?

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    155
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    olkusz
    Ciag dalszy moich perypetii z czytnikiem ;) Nagrałęm według instrukcji sofy na płycie CD. Nagrałem sofy v21 a potem chciałem "wgrać" v32. Niestety czytnik wogóle niewidzi płyt i zawiesza sie na potęgę. W innym Temacie Sylwek poruszył temat i mówił że da się soft w"wgrać na stole bez użycia płyty. Czy orientujecie się kto takie rzeczy robi na śląskim lub małopolsce? Czy może ja sam mogę taką operację przeprowadzić Pa-softem? widziałem tam opcje odczytu i zapisu pamięci sterownika i tak pomyślałem sobie że mógłbym sczytać pamięć ze sprawnego MK4 który ma mój znajomy i przerzucić do mojego. Czy da się tak zrobić? Czy ewentualnie mogę wykasować Pasoftem pamięć czytnika i wtedy Poprosi o płytę? Zaznaxzam że laser jest ok, sam napęd działa, kręci itd.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •