Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: e38 735 białystok

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    22
    BMW
    e38 735i m62b35
    Skąd
    Bielsk Podlaski

    Post e38 735 białystok


  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    Chyba byłem kiedyś u tego pana po coś ale nie jestem na 100 procent niewiem , byłem bardzo zawiedziony.... Ps te oznaczenie 735 na klapie chyba jakos dziwnie przyklejone ...... Trzeba było by zobaczyć auto może godne uwagi

    Wysłane z mojego IdeaTabA1000-F przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    214
    BMW
    e38 M62B44 98r.
    Skąd
    Wołów
    Ta pierwsza nie wygląda źle. Dużo dokładnych zdjęć itd ale kiera ma nici jakby była z przed lifta i ogólna bida w środku. Cena według mnie zaporowa jak za ten wypas ale jak jest w takim stanie jak wygląda to może warto.
    Druga znowu ma tył jakby świeższy lakier od reszty (dobrze widać po czarnym dole zderzaka) i lampy po lifcie także tam bym szukał wypadkowości. No i fotel kierowcy jednak mocno zmęczony.
    Sam mam na liczniku 300tyś a pewnie drugie tyle w pamięci i mam w lepszym stanie fotele.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    196
    BMW
    e38 730dA(było) e65 730d (jest)
    Skąd
    Koszalin
    ale nie ma co mowic o fotelu bo jedni wsiadaja do auta i robia 2 km a inni wsiadaja i robia 300km wiec moj samochod bedzie wygladal przy przebiegu 100 tys tak jak twoj po 1 milionie km ;D

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    214
    BMW
    e38 M62B44 98r.
    Skąd
    Wołów
    Mój fotel niema lekko bo wsiadam i wysiadam do auta kilka razy dziennie i robie małe przebiegi na codzień, i jeden lub dwa wyjazdy do polski w miesiącu na weekend. Ogólnie autem zrobiłem 30tyś w tym roku (mam je półtora - kupiłem od bodajże 5 właściciela w polsce według karty pojazdu) a jak kupowałem auto to np kierownice miałem idealna, a miesiąc temu wymieniłem bo dziura na skórze wyszła (mam szorstkie ręce i teraz kremuje jak do auta wsiadam).

    Nie mam zdjęć samej skóry ale niedawno przyprowadziłem do polski e39 540 1998 oryg 330tyś nalotu i na fotelach była jeszcze taka strukturka skóry. W moim e38 fotel przy tym wyglądał właśnie na mln km :-)

    Wiadomo wszystko zależy od użytkowania ale naprawde nie wierzę że tak się wysiedział fotel po tym przebiegu szczególnie że to jednak handlarz i pewnie wyprał tapicerke itd także nie widać wszystkiego dokładnie na zdjęciach.

    Ogólnie auta nie skreślam ale trzeba je obejrzeć i obowiązkowo podłączyć pod dobry komputer i przebieg sprawdzić.

Podobne wątki

  1. BME e38 740i Białystok
    Przez -V-I-R-U-S- w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 22-03-2013, 19:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •