Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Witam. Melduję się w gronie BMW :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    48
    BMW
    E66 745iL
    Skąd
    Wrocław

    Post Witam. Melduję się w gronie BMW :)

    Witam. Na imię mam Mariusz i jestem z Wrocławia. Od kilku dni cieszę się nowym nabytkiem w postaci 7er.
    Trochę o mnie: zawsze byłem fanem Mazdy i jeszcze ciągłym posiadaczem 3ki. Sentyment chyba zawsze zostanie ale od jakiegoś czasu moje myśli i uczucia kierowały się ku BMW no i... rachu ciachu i jest moja pierwsza rakieta :) zaczynam zgłębiać temat tego auta i coraz bardziej mi się to podoba :)
    Teraz trochę o aucie: 745iL rok 2003 kwiecień, czyli podobno spokój z elektryką, słynna rura wodna zrobiona przez poprzedniego właściciela (swoją drogą sympatyczny kolega i widać było, że fanatyk :) ), oryginalny SHADOW LINE wraz z 22" kołami OZ, dokładka AC Snitcher wraz z kompletnym wydechem ze stali nierdzewnej. Jest kilka minusów które muszę rozpracować ale jestem na tą chwilę zadowolony z zakupu, zobaczymy jak dalej ale myślę, że będzie tylko lepiej ;) Pozdrawiam

    Wrzucę kilka fotek :)






    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 09-11-2015 o 08:29 Powód: Edytuj swoje posty zamiast pisać jednego pod drugim.

  2. #2
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Witaj
    Juz Cię chyba widziałem...Shell/Kaufland Legnicka we Wro? Piątek chyba????
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    Zmien kolor felg za dużo tego czarnego na tym aucie... Przy czarnych felach trzeba " plakowac" opony bo zakurzone kiepsko wyglądają... Srebrne felgi były by lepsze moim zdaniem

    Wysłane z mojego IdeaTabA1000-F przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    48
    BMW
    E66 745iL
    Skąd
    Wrocław
    Pod Kauflandem kręciłem się w poniedziałek i wtorek ;) co do felg to poprzedni właściciel miał zamysł, że skoro shadow line to wszysko musi być czarne i oprócz felg pozmieniał co się dało na czarne. Właśnie szukam jakiś zimówek na oryginalnej feldze.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,521
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Witaj. Moim zdaniem felgi w tym kolorze nie wyglądają fajnie do tego te naciagniete opony jak jakaś honda. Zmienił bym to.

  6. #6
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Dni sie myla, ale miejsce sie zgadza.
    Ja patrząc na żywo te rolki na polerkę dał i by było igła.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    48
    BMW
    E66 745iL
    Skąd
    Wrocław
    Zgadza się, zdjęcie tego nie oddaje, bo jak pojechałem kupować i zobaczyłem na własne oczy to dopiero widać, że robią robotę. Co z resztą potwierdza się jak się gdzieś zatrzymam ;) ale zastanawiam się nad zmianą, bo Wrocek ma drogi jakie ma lecz teraz na pierwszym planie i tak są zimówki a z tymi coś zrobię przez zimę. Poza tym czeka mnie wymiana wkładów lusterek bocznych, bo wylał fotochrom. I zauważyłem, że przy większych prędkościach słychać szum, czytałem, że uszczelka szyberdachu mimo iż wygląda wizualnie na dobrą wymaga wymiany i jest cisza.

    znalazłem jakieś lustra na allegro, jeśli mogę to proszę o opinię czy to się opłaca, bo nie znam cen w tych modelach i czy lepiej kupić same wkłady czy niewiele dopłacić i wymienić całe?
    wkłady: http://allegro.pl/bmw-7-e65-e66-foto...725515967.html
    całe: http://allegro.pl/bmw-e65-e66-e65-7-...764158935.html
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 09-11-2015 o 08:30 Powód: Edytuj swoje posty zamiast pisać jednego pod drugim.

  8. #8
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Podjedz na Szczecińska do chłopaków od luster i Ci dopasuja. Od e46 pasują 😁

    Wysłane z mojego HTC One
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    48
    BMW
    E66 745iL
    Skąd
    Wrocław
    Dzięki zgłoszę się tam w tyg :)

Podobne wątki

  1. [E65/66] Witam w tym zaszczytnym gronie !!!
    Przez ARIE(L) w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-08-2015, 15:59
  2. witam w gronie
    Przez Zbysław w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-05-2012, 08:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •