Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 80

Wątek: [e38] 740i kupione :-)

  1. #51
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    Sliczniocha!! wnetrze robi niesamowite wrazenie :)

  2. #52
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    496
    BMW
    E38 3.0d
    Skąd
    Warszawa
    Poprostu coś pieknego cuuuuuudo !!!!!!

  3. #53
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Maniekk
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    141
    BMW
    e38 740 i
    Skąd
    Zielonka WWL
    Witam kolegę :D
    B ędziesz
    M ógł
    W yprzedzać

  4. #54
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Coprawda jeszcze nie z nowymi lampami ale dzis umylem furke i postanowilem podzielic sie z Wami fotkami po tym zabiegu :D




  5. #55
    Vip Vip Awatar NoVy
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    495
    BMW
    Było : E38 2.8 iA/ Było : E32 4.0 V8/ Obecnie : ///M3 e46
    Skąd
    Wrocek City / Southampton
    witencja :D na tych felach od e 65 moim skromnym zdaniem prezentuje sie ze tak powiem SYTO W DECHE :D
    Wieśniactwo to stan umysłu nie miejsce zamieszkania .........

  6. #56
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Dzis w wolnej chwili troszke posprzatalem wnetrze.











  7. #57
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Piękna sztuka :) naprawde

  8. #58
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    o qrwa ten kolorek skórki ...
    przepiękne !!!
    autko też super
    Pewność na każdym kilometrze ...

  9. #59
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    70
    BMW
    Szukam...
    Skąd
    022
    Super auto,już dawno nie widziałem tak pięknego środka.

  10. #60
    Cytat Zamieszczone przez Proceder
    Super auto,już dawno nie widziałem tak pięknego środka.
    Wierz mi, na żywo robi jeszcze fajniejsze wrażenie.
    Pozdro kir100s :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •