Sliczniocha!! wnetrze robi niesamowite wrazenie :)
Sliczniocha!! wnetrze robi niesamowite wrazenie :)
Poprostu coś pieknego cuuuuuudo !!!!!!
Witam kolegę :D
B ędziesz
M ógł
W yprzedzać
Coprawda jeszcze nie z nowymi lampami ale dzis umylem furke i postanowilem podzielic sie z Wami fotkami po tym zabiegu :D
![]()
witencja :D na tych felach od e 65 moim skromnym zdaniem prezentuje sie ze tak powiem SYTO W DECHE :D
Wieśniactwo to stan umysłu nie miejsce zamieszkania .........
Dzis w wolnej chwili troszke posprzatalem wnetrze.
![]()
Piękna sztuka :) naprawde
o qrwa ten kolorek skórki ...
przepiękne !!!
autko też super
Pewność na każdym kilometrze ...
Super auto,już dawno nie widziałem tak pięknego środka.
Wierz mi, na żywo robi jeszcze fajniejsze wrażenie.Zamieszczone przez Proceder
Pozdro kir100s :)