Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Chorujacy na E32 wita wszystkich :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    7
    BMW
    Na razie brak :(
    Skąd
    Olsztyn

    Post Chorujacy na E32 wita wszystkich :)

    Witam wszystkich, jakiś czas temu byłem o krok od zakupu E32 ,wtedy się nie udało ale choroba 7er pozostała i znowu wraca. O zadbane E32 co raz trudniej ale licze,że kiedyś się uda :) ew E38.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Skąd
    Augustów
    Witam .Powiedz coś więcej o sobie czym aktualnie jeździsz i w jakim zestawieniu szukasz swojego wymarzonego E32 .

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa
    Zadbane E32 to towar deficytowy, ale da się je jeszcze kupić. Powodzenia w poszukiwaniach!

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    7
    BMW
    Na razie brak :(
    Skąd
    Olsztyn
    Wiecej o sobie- fan a nawet fanatyk motoryzacyjny. Od wielu lat w szeregach Astra Klub Polska. Auta, modyfikacje to moje drugie życie.
    Obecnie jeżdżę wysłużoną i trochę zmodyfikowaną Astra G caravan, w garażu jeszcze jest Astra F Cabrio a czasem zasiadam za kierą Alfy 159 (nie nie pracuję w policji :D )
    Wymarzone E32 - V8 w alpinweiss . Dźwięk V8 przyprawia o dreszcze a biały ... BMW w białym kolorze jest piękne i trochę unikatowe.
    Niestety wiem,że co raz trudniej trafić E32 w stanie zadowalającym, znaczna część jest zajeżdżona do granic możliwości i wypicowana na sprzedaż ale nie tracę nadziei.
    Zdecydowanie BMW E32, E34 czy E30 mają więcej uroku niż późniejsze modele .

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Skąd
    Augustów
    Najważniejsze to mieć cierpliwość do poszukiwań i nie zboczyć przez przypadek na inną generację bmw nie wiem jak wy ale ja od tych poszukiwań to mało nie byłem posiadaczem E28 które bardzo mi się też podoba tak jak siudema ale okazało się że gość sprowadził ją sobie i jej nie sprzeda . O fanatyk astry a tak z ciekawości w jakim kolorze masz tą w cabrio bo u mnie w rodzinie jest Astra F combi w fabrycznym kolorze kameleon .
    Ostatnio edytowane przez Lord58 ; 30-10-2015 o 20:49

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    7
    BMW
    Na razie brak :(
    Skąd
    Olsztyn
    Cabrio jest w czarnym macie, taką fantazję miał poprzedni właściciel ale nawet pasuje do tego auta ten mat, oryginalnie wyglądała swego czasu bo teraz co raz więcej ,nawet fabrycznie wychodzi w matowym lakierze. AF w cameleonie ?? powiem Ci,że się nie spotkałem z czymś takim. Jesteś pewny,że to fabryka ?
    Jeśli chodzi o zbaczanie z drogi to faktycznie E32 - nr 1 , E38- nr 2 i właściwie E34 tez bym uplasował na 2 pozycji bo po prostu przecholernie podoba mi się design BMW z tamtych lat.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Skąd
    Augustów
    Tak fabryka odcień granatowego ,fioletu i zieleni jak się nie mylę to na tabliczce z kodem farby jest Z357 831 .

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    7
    BMW
    Na razie brak :(
    Skąd
    Olsztyn
    Wrzuć wolną chwilą fotkę jak to wygląda bo jakoś nie moge sobie nic przyponieć. Zielone tak, taki fioletowy - śliwka też jest, granat też ale połączenie tego ... z ciekawością obejrzę :)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Skąd
    Augustów
    Jak będę miał chwile to wrzucę tylko tył teraz jest bardziej przebija zielony bo robiliśmy z ojcem tył wlew ,progi i klapę coś tak się trochę różni .Zamiast wziąć jeden numer i drugi to wzięliśmy tylko ten pierwszy na wzorniku niby było to ale i tak jest ok tragedii nie ma .A i jeszcze jedno nie wiem czy w Astrach F to był rarytas ma jeszcze sportowe fotele coś takiego jak w bmw sporty.Jak coś to jutro wrzucę .

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    7
    BMW
    Na razie brak :(
    Skąd
    Olsztyn
    Może nie rarytas ale w kombiakach nie spotykało się tego często , standardem było w GSi , bardzo często w cabrio a w pozostałych zależało od wersji no i ew tego co klient w salonie wybrał :) . Kiedyś dawno temu była bardzo "napakowana" AF caravan na forum AKP właśnie w kolorze.... zielonym ale wyglądała jak czarna, to była pierwsza i ostatnia AF w takim kolorze jaką widziałem. Miała bodaj C20XE albo C20NE pod machą, skóry, pełną el łącznie z szyberem, halogeny, klimę , komp. Ogólnie wszystko co tylko w AF było dostępne.

Podobne wątki

  1. [E38] Bydlak wita wszystkich:)
    Przez bydle62 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 19-12-2015, 17:14
  2. [E38] karol wita wszystkich :D
    Przez vegossj1 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 21-12-2013, 08:56
  3. [e32] Blaster wita wszystkich
    Przez Blaster w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 12-07-2010, 13:07
  4. Nowy Wita Wszystkich...
    Przez kosiarz w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 26-11-2008, 21:50
  5. [e32] Grzechu wita wszystkich
    Przez Grzechu w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 11-05-2008, 00:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •