Cytat Zamieszczone przez pokolacji Zobacz posta
Witam. Benzyna 3.5 to bezsens jak dla mnie. Pali tyle co 4.4 a jedzie o wiele slabiej...
Do celow kolekcjonerskich najlepsza byla by 5.4 :)
Pzdr.
Czytałem właśnie troszkę masz racje dużej różnicy w spalaniu nie ma, boję się vanosów. Bardzo chciałbym mieć 5.4 ale niestety nie operuje taką gotówką... a brać kredyt troszkę samobójstwo gdybym chciał coś powymieniać po zakupie.