Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 60

Wątek: [e38] 750 UWAGA!

  1. #51
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Powtórzę sie chyba ale mam jednego znajomego który ma takie ręce że niszczy kierownica tak ze przy 30 tyś km wygląda jak po 300! Mam drugiego znajomego który jakiekolwiek auto nie dostanie to i tak w rok je schacharzy a w dwa lata zajedzie. Rozbawił mnie ostatnio jak mi powiedział "a mi to się nic nie dzieje w moich autach", tylko ze ON nic nie naprawia ! NIC ! No chyba że stanie, no to taśma, drut klej i na pych i w droge :D Nie chciałbym żadnego auto od niego, chodź by miało 50 tyś km. I takich ludzi jest mase, nic ale to nic nie robią. Inna bajka że niejedni mają nowe i np co 2,3 5 lat zmieniają, robią po 100-200 tyś i mają gdzieś dbanie bo i tak za chwile wymienią i tak straca a i tak ludzie sie rzucą bo przeciez pierwszy właściciel :D Ile aut tyle histori :)

  2. #52
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,521
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Zawsze można dac fotele, kanape, boczki i co tam jeszcze do tapicera na ponowne obszycie, tanio nie będzie ale będzie jak nowe

  3. #53
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Niestety będzie widoczna różnica.

  4. #54
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kociniak08
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    329
    BMW
    e38 750
    Skąd
    Jawor
    Cytat Zamieszczone przez Anatol Zobacz posta
    Niestety będzie widoczna różnica.
    Niby tak, ale dobry tapicer może dać jeszcze lepszą skórę gatunkowo niż była w standardzie. Wiadomo, że to by nie kosztowało mało. Myślę, że lepszym rozwiązaniem jest oddanie do profesjonalnej regeneracji. Uzupełnią ubytki pomalują na nowo w identyczny kolor mogą także wymienić gąbki w fotelach.
    Było BMW e32 750 V12

  5. #55
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Bardziej się rozchodzi o to,że "ortodoks" zauważy rożnicę.To już nie będzie fabryka.

  6. #56
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja po zakupie wszywałem do swojej kawałek skóry w fotelu, zamówiłam w lederzentrum kawałek materiału (tu się spisali) na wzór pod zagłówek, który im wysłali i przyszła identyczna. Nic nie było widać :) Nie wiem jak do innych marek, ale widziałem wiele aut po tapicerach i jak pisze Anatol było widac róznice.

  7. #57
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kociniak08
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    329
    BMW
    e38 750
    Skąd
    Jawor
    Gdyby moja skóra nadawała się do zmiany. I wiedziałbym, że kupuje bardzo dobrej jakości nową. Która wytrzyma min 10-15lat. I nawet jakby się różniła trochę od oryginału to by mi to pasowało. Ile osób było by w stanie odróżnić, że to nie jest seryjna skóra? Zapewne garstka znawców:) Nie mówię o skrajnych przypadkach, że obszyłbym pikowaną skórą. W grę by wchodziła skóra najbardziej przypominająca oryginał.
    Było BMW e32 750 V12

  8. #58
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez qba Zobacz posta
    Nie żaden żart. A może ktoś chce mieć oryginalne wnętrze w idealnym stanie? I co mu wtedy zaproponujesz jeśli auto ma np 400 czy 500 tys przebiegu? Jakieś zasrane i wyciągnięte ze śmietnika wnętrze z allegro, czy może zakupy w ASO?

    Tu przewaga auta z małym przebiegiem jest wg mnie niepodważalna.
    Jak ktos chce miec ori wnetrze w idealnym stanie kupuje Auto koneserskie za pieciokrotnosc ceny innych "okazji" i nie kombinuje z niczym.

    Mam na mysli kogos kto kupil Auto w "normalnym" uzywanym stanie - majacego w powazaniu czy jego srodek jest ori czy nie, zalozmy ze technicznie ok (czyli serwisowane na biezaco) ale z powiedzmy brzydkim wnetrzem - duzo latwiej to wymienic na nazwijmy je "ladne", bo robisz to sobie kiedy masz na to ochote bo przeciez silnik w aucie z dziura w fotelu tez odpala i jedzie.

    Sam czesto jestem mimowolnym swiadkiem tragedii kupujacych auta "wnetrzem" po wycenie kosztow doprowadzenia do stanu chociaz dobrego technicznego gniota ze srodkiem wypicowanym farba i innymi cudami- kosztuje to wielokrotnosc kosztow calego wnetrza (ladny srodek do E38 to aktualnie koszt 2k zl) a np samo zawieszenie na dobrych czesciach to ponad 3tys.

    Druga sprawa - czy wolalbys Auto majace nalotu 50tkm pilowane w miescie przez mlokosa dojezdzajacego 5km do pracy czy takie co ma 150tkm i latalo tylko w dlugie trasy??
    Przebieg przebiegowi nierowny nawet jak liczby sa takie same bo sposoby uzytkowania sa diametralnie inne


    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  9. #59
    Vip Vip Awatar Wiktor82
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    439
    BMW
    BMW 730D e38,2x MAN TGX 480,VW PASSAT
    Skąd
    lubuskie Trzciel
    Blog
    1
    [QUOTE=ADASIO;496136]To 50 tys co rok tak?

    Ja robię 60 co tu dużego? Normalny przebieg rzędu 200 km dziennie

    nie każdy ma do roboty 3 km - ja mam 100 w jedna wiec przebieg normalny[/QUO
    Dla mnie norma to 120000 rocznie Adaś każdy ma swoją normę.. ja uważam że nie ma średniej Polskiej, ilu kierowców tyle przebiegów..

  10. #60
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    No tak tyle że Ty na dużych a ja na małym :)
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Podobne wątki

  1. [E32] long 750 - uwaga niezgodność
    Przez vramzes w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-06-2013, 12:57
  2. Uwaga na tą e38!
    Przez rafinmr w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-04-2013, 21:01
  3. E38 750 V12 Uwaga na MINĘ!
    Przez Kriss77 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-08-2012, 09:44
  4. BMW 750 B.ZADBANY -lexcenter -UWAGA !
    Przez N0name w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-12-2011, 00:03
  5. UWAGA UWAGA! Ostrzeżenie przed przeszczepem anglika...
    Przez bitek-bitek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-07-2009, 13:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •