Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: 730d tczew

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    106
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Warszawa

    Post 730d tczew

    cześć, pisze aby przestrzec Was przed tym samochodem: http://olx.pl/oferta/bmw-seria-7-bmw...tml#0d1eb42c51
    pojechałem ~320km z nadzieją powrotu nim, a tu dupa :v tak zaniedbanego egzemplarza to w życiu nie widziałem- dziura w fotelu kierowcy, lakier wyglądał jakby był po gradobiciu kamieniami, maska malowana kilka razy, problem z abs'em (możliwe, że czujnik), wnętrze do gruntownego prania/czyszczenia. w 2004 roku miał 185tys. km przebiegu, więc to 315 też średnio się zgadza. szkoda czasu i pieniędzy na ten samochód, może komuś przyda się ta informacja ;)

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,520
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice

    Post

    Bez kitu, tylna kanapa to wygląda jakby ktoś tam świnie przewoził...

  3. #3
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Igłę chciałeś z przebiegiem 300tys za 15 koła? Na zdjęciach widać ze przejechane na min 800tys a co mówić na zywo

  4. #4
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez macix Zobacz posta
    cześć, pisze aby przestrzec Was przed tym samochodem: http://olx.pl/oferta/bmw-seria-7-bmw...tml#0d1eb42c51
    pojechałem ~320km z nadzieją powrotu nim, a tu dupa :v tak zaniedbanego egzemplarza to w życiu nie widziałem- dziura w fotelu kierowcy, lakier wyglądał jakby był po gradobiciu kamieniami, maska malowana kilka razy, problem z abs'em (możliwe, że czujnik), wnętrze do gruntownego prania/czyszczenia. w 2004 roku miał 185tys. km przebiegu, więc to 315 też średnio się zgadza. szkoda czasu i pieniędzy na ten samochód, może komuś przyda się ta informacja ;)
    A Ty chciales kupic fotele czy samochod?
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    95
    BMW
    poszukuje e38 730d
    Skąd
    Kalisz
    No bez przesady za te pieniądze, pozajeżdżacie kolesia, że pojechał na miejsce i chlew zastał na miejscu?

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    106
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Warszawa
    Za 17k spokojnie można kupić 3.0d, wiadomo, że nie będzie miał przebiegu ~300k, bardziej pod 450/500, więc nie wiem skąd ten ból dupy niektórych x) zresztą jak ktoś sprzedaje samochód to wypada wspomnieć o jego wadach i chociaż go wyczyścić przed przyjazdem potencjalnego kupującego ;) wyczyszczenie nie jest tu najważniejsze, chodzi o stan wizualny i techniczny, który był, lekko mówią, tragiczny.

    człowiek chce ostrzec innych to jeszcze źle :DDDDD
    Ostatnio edytowane przez macix ; 23-10-2015 o 13:46

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    fakt można się wkurzyć jadąc tyle km i być oszukanym .... ale za te 16 tys też nie spodziewał bym sie jakiegoś dobrego auta ... za 3.0 D dobre 3.0 d na wypasie to trzeba szykować 20 tys .. chyba ze dać te 17 i zrobić pakiet startowy ale to ze 3tys co najmniej .... Ostrzeganie dobra sprawa ktoś nie pojedzie jak przeczyta ...

  8. #8
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Kamiloo_ Zobacz posta
    fakt można się wkurzyć jadąc tyle km i być oszukanym .... ale za te 16 tys też nie spodziewał bym sie jakiegoś dobrego auta ... za 3.0 D dobre 3.0 d na wypasie to trzeba szykować 20 tys .. chyba ze dać te 17 i zrobić pakiet startowy ale to ze 3tys co najmniej .... Ostrzeganie dobra sprawa ktoś nie pojedzie jak przeczyta ...
    Momencik ale przed czym ostrzegl?? przed dziura w siedzeniu?? o odpryskach na masce w prawie pelnoletnim gracie?? No dajcie spokoj...
    Kto o zdrowych zmyslach widzac na zdjeciach jakies szmaty polozone na skorze spodziewa sie tam idealu??

    Rozumiem jakies wady techniczne tj. defekty skrzyni, silnika, rdza, wypadki i inne ale o tym nie ma nic tym "ostrzezeniu".

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    Momencik ale przed czym ostrzegl?? przed dziura w siedzeniu?? o odpryskach na masce w prawie pelnoletnim gracie?? No dajcie spokoj...
    Kto o zdrowych zmyslach widzac na zdjeciach jakies szmaty polozone na skorze spodziewa sie tam idealu??

    Rozumiem jakies wady techniczne tj. defekty skrzyni, silnika, rdza, wypadki i inne ale o tym nie ma nic tym "ostrzezeniu".

    No przed czymś ostrzega bo ja osobiście nie kupiłbym takiego auta z takimi kondonami zamiast foteli w ogłoszeniu niby wszystko działa, oglądający juz wspominał ze jednak nie wszystko więc tu jest nie zgoda z opisem. .. ogólnie zapuszczone auto to nie dla mnie była też mowa o stanie blachy znam jeden przypadek samochodu za 15 tys który był dobry i technicznie ok i miał pewna historię. Sprzedającego poprostu cisnelo na sprzedaż
    Cytat Zamieszczone przez macix Zobacz posta
    cześć, pisze aby przestrzec Was przed tym samochodem: http://olx.pl/oferta/bmw-seria-7-bmw...tml#0d1eb42c51
    pojechałem ~320km z nadzieją powrotu nim, a tu dupa :v tak zaniedbanego egzemplarza to w życiu nie widziałem- dziura w fotelu kierowcy, lakier wyglądał jakby był po gradobiciu kamieniami, maska malowana kilka razy, problem z abs'em (możliwe, że czujnik), wnętrze do gruntownego prania/czyszczenia. w 2004 roku miał 185tys. km przebiegu, więc to 315 też średnio się zgadza. szkoda czasu i pieniędzy na ten samochód, może komuś przyda się ta informacja ;)

    Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    106
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Warszawa
    mechanicznie też szrot, problem z abs'em, luzy (zapewne) na drążku kierowniczym. sorry boss, ale jak jesteś taki mONdry, to przejedź się do tczewa, zrobisz jeszcze więcej kilometrów niż ja, zobaczysz jak wyglądają te Twoje "odpryski" na masce ;) i tak, zostałem wprowadzony w błąd choćby przez to, że mailowo byłem zapewniony, że nie ma ani grama rdzy. a drzwi (tylne sztuk 2) były całe pordzewiałe (co oczywiste w e38), z tym, że zamalowane. nie, że wyczyszczone, usunięte i zakonserwowane, tylko po polsku zrobione, byleby taniej. i nikt za 17k się nie spodziewa ideału, ale szukam jednak samochodu, który będzie warty tych 17 tys. ot co.
    jeśli chociaż jedną osobę powstrzyma to przed pojechaniem, marnowaniem czasu, benzyny, nerwów, to nie widzę nic złego w tym, że napisałem. ale ok, powymądrzaj się jeszcze, bo na pewno wiesz lepiej po zdjęciach w jakim jest stanie ten samochód, niż ja, po obejrzeniu na żywo.
    i tak JAK POWSZECHNIE WIADOMO, e38 to tyyyylko za 30tys, bo poniżej się nie da nic kupić
    Ostatnio edytowane przez macix ; 24-10-2015 o 00:00

Podobne wątki

  1. 730d
    Przez piter7898 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2015, 12:03
  2. [E38] 730d
    Przez Deska w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-01-2015, 20:02
  3. [E65/66] 730d FL
    Przez Dzuda w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 01-06-2013, 15:48
  4. e38 730D Tczew - zna ktoś może?Prosze o opinie
    Przez Binio-LODZ w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 07-09-2011, 17:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •