Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: KIELCE

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    2

    KIELCE

    czy w "7er" jest ktoś z KIELC? bo kiedy widzę jak inni się trzymają w miastach to łzy mi się cisną he he he :) :) :) :) :) :) :) :) :)
    KRZYCHU

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Spokojnie - działaj i rozglądaj się :) Możesz ludzi zaczepiać i z nimi gadać ,a kogoś zwerbujesz :) U nas też pięknie nie było i najpierw z Krzywym191 rządziliśmy w mieście ale teraz jest już nas spora garstka :)

  3. #3
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Ja w sumie mieszkam nie daleko od Ciebie ;) u mnie w okolicy też nie ma żadnych klubowiczów :?

  4. #4
    I u mnie tez wszystkich zlicze na jednaj ręce i jeszcze okazuje się że za dużo palców ;D ale może się to zmieni ;D ;D

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Dziwne bo u mnie są trzy a poruszające po drogach widziałem 5 wiec to różnie bywa :D

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Maniekk
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    141
    BMW
    e38 740 i
    Skąd
    Zielonka WWL

    Re: KIELCE

    Cytat Zamieszczone przez KRZYCHU 735ia
    czy w "7er" jest ktoś z KIELC? bo kiedy widzę jak inni się trzymają w miastach to łzy mi się cisną he he he :) :) :) :) :) :) :) :) :)
    Byłem wczoraj w Kielcach i w okolicy dworca kolejowego widziałem e 38 , srebrne (chyba ;) ) przed liftem . To może akurat Twoje ? Tylko na "blachy" nie spojrzałem ;)
    B ędziesz
    M ógł
    W yprzedzać

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    886
    BMW
    BMW E38 740 1994r
    Skąd
    okolice Kalisza
    Witam -odkąd jestem posiadaczem 7 (9.01.2009) minąłem się tylko z jedną siedem w mieście i gadałem na stacji benzynowej z gościem z innego miasta ;) dochodzi jeszcze kwestia , czy ktoś jest pasjonatem marki i modelu -na tym forum niezauważyłem by ktoś niekochał tego modelu :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •