Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Witam wszystkich

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    2
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    konin

    Post Witam wszystkich

    Witam:) Jestem tutaj nowym użytkownikiem zarówno Waszego forum oraz pierwszej w swoim życiu BMW.
    Po krótce mogę powiedzieć, że jestem z konina. Autko swoje kupiłem kilka dni temu, co prawda mam obawy co to tych aut, w sensie obawy mam że nie wtopiłem się z zakupem. Auto nie kosztowało wiele, to też dlatego głęboko wierzę że nie będę zmuszony wkładać ogromnej sumy by autem się cieszyć latami.
    Jak wspomniałem, to moje pierwsze w życiu BMW, które kupiłem w sumie dzięki koledze. On doradził mi silnik (2.8) podobno jest bardzo udany, a nie zależy mi na osiągach tylko na wygodzie. Nie mam o tych autach żadnego pojęcia. Mam nadzieję że z Waszą pomocą będzie mi łatwiej poznać to śliczny pojazd.

  2. #2
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Witamy na forum...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    165
    BMW
    BMW X3
    Skąd
    Trójmiasto
    Witam i ja :-)

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,520
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Witaj :) dobry silnik wziąłeś. ja tez miałem obawy po zakupie e38 mam je juz pol roku i obawy byly nieuzasadnione duzo zależy od stanu auta mnie ono kosztowało 9,5 nie jest to igla ale stan nienajgorszy :) pokaż jakieś zdjęcia jej :)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    25
    BMW
    e65
    Skąd
    warszawa
    Witam rowiez

    Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    24
    BMW
    7e38
    Skąd
    Kalisz
    Czesc sasiad
    jestem z kalisza wiec mozna zrobic kiedys spota
    pozdr

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar Krot7er
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    65
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Lubawa
    Witam ja też ;) Silnik jak najbardziej pożądany dla początkującego z BMW. Jak wiadomo początki są zawsze trudne, człowiek się uczy. A przy 2.8 zbyt dużo problemów nie będzie. Szerokości kolego ;)

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    2
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    konin
    Dzięki serdeczne za podbudowanie mnie na duchu. Kupiłem to autko trochę z obawami, bo jak czytałem tutaj to za idealne super w pięknym technicznie stanie trzeba zapłacić sporo więcej. Ja dałem 9 tys za swoje. Autko miało swoje bolączki, które udało mi się z pomocą Waszego forum usunąć. Bardzo obawiam się automatu w tym aucie, choć musze przyznać, że jeździ super. Chcę wymienić teraz tylko ojel, ale jestem na etapie szukania uczciwego warsztatu, lub w razie czego będę próbował sił sam.:)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    603
    BMW
    S-Max 2,5T PoWeR
    Skąd
    North East PL
    Witam Kolegę... co do 2.8.. czy każdego innego silnika to ilość problemów zależy głównie od tego jak auto było traktowane...

    ja już sporo wpakowałem...i mam nadzieję że będzie cacy... a dałem sporo więcej za swoje....
    ale życzę bezawaryjności i radości z jazdy... bo to autko takiej potrafi dostarczyć!
    powodzonka!!!

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar Krot7er
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    65
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Lubawa
    Kolego jak wymiana oleju to polecam :

    AUTO WAWER
    automatyczne skrzynie biegów
    ul. Widoczna 41 tel. 22 613 16 38
    04-647 Warszawa kom. 698 69 69 69
    www.autowawer.pl autowawer@wp.pl

    Byłem u nich po zakupie auta, współpracują z serwisem BMW, wszystko OEM BMW. Wymieniają olej "dynamicznie" czyli maszynowo więc wymienią Ci olej w całej skrzyni i układzie, zalewają 10l nowego ori BMW i latasz kolejne 100tys jak użytkujesz z głową. Oczywiście na wszystko fatkurka. Wiadomo cena sporo wyższa niż miałby samemu to robić ale zawsze masz cały układ na nowym oleju, odpowietrzony, aż chce się jeździć jak skrzynia pracuje na nowym ;)

    PS. Ja za swoje e38 1997r 740 z roczną sekwencją, 16:9 navi, sportsitze comfort full el, granatowa, 18" wheels dałem 7,5tys, wymieniłem springi, dołożyłem dokłądkę ALPINA, ogólnie ogarnąłem auto na tip-top i warte było min 11tys jak na moje oko, przypadkowy klient dał 13,5tys :D Także to tylko kwestia dobrego zakupu i zdołowania sprzedającego :D

Podobne wątki

  1. [E65/66] Witam wszystkich !
    Przez Gregor77 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 07-03-2015, 18:02
  2. [E32] Witam wszystkich
    Przez Mefisto w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-06-2014, 18:22
  3. [F01/02] Witam wszystkich
    Przez Jihad w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-06-2014, 22:44
  4. [E38] Witam wszystkich
    Przez zarowka111 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-07-2013, 13:23
  5. [E38] Witam wszystkich
    Przez ot co w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-02-2013, 14:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •