Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 104

Wątek: F01 zakup i cena

  1. #81
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    za 200 tyysięy może i nie ale za chwie będzie zalwe f01 za 100 tysi i wtedy awaria za 20 tysięcy to 20% wartości samochodu a 100 tysięcy to cena słabo wyposażonego passata........

    natomiast jeżeli mówisz o nowym aucie to sie w pełni zgadzam, seria 7er obecnie jest po to by kupić nowa potrzymac 3-4 lata czyli tyle ile gwarancja i potem kupuje sie nastepna

  2. #82
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    537
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    rabka zdrój
    Blog
    1

    Post

    Cytat Zamieszczone przez integron Zobacz posta
    Kazdy ma tu jakis punkt widzenia i chwala mu za to, ale trzeba tez probowac zrozumiec drugiego czlowieka.
    Panowie 7er to jest seria bardzo drogich samochodow dla biznesu. Nie czarujmy sie na to stac moze jedną osobę na tysiąc. Ta jedna osoba nie musi sie zastanawiac nad tym co sie moze zepsuc. Ktos kto kupuje samochod z drugiej reki za 200tys zl chyba zdaje sobie sprawe ze 20tys czyli 10% wartosci na naprawy to nie jest zbyt wygorowana cena. To nie jest liga 2.0tdi.
    Mozna sie z tego powodu obrazic na swiat ale rzeczywistasc jaka jest kazdy widzi.
    Wymiana informacji w tym dziale to jest kwestia ciekawostek i podpowiedzi, a nie ratowania portfela. Taki rodzaj hobby.
    tylko "biznesmen" kupujacy auto za 200 czy 300 tysiecy auto , wychodzi z założenia PŁACE - WYMAGAM i kupujac nową limuzyne jaka jest 7er szybko nastuka xxx tyś km. i wtedy jak stanie w trasie , albo auto zepsuje sie wtedy kiedy go najbardziej potrzebuje , zabiora je na lawecie do serwisu i postuj kilka tygodni bo nie wieze ze nawet przy naprawie gwarancyjnej maja nowe silniki na zapleczu...

    i wtedy czym " biznesmen'' ma jezdzić napewno ma inne auto a jesli nie to dostanie zastepcze lecz chyba nie po to zapłacil tyle kasy za 7er zeby nie mógł jezdzić swoja limuzyna i na niej polegać . a jeśli jest tyle usterek to nigdy nie wiadomo kiedy coś sie zj....bie i co bedzie nastepne..

    wiec nie tylko fakt kosztownych napraw jest denerwujacy lecz przede wszystkim niepewność dojechania do celu i czas postoju w serwisach
    Ostatnio edytowane przez neo386 ; 02-11-2015 o 17:49

  3. #83
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    f01 za 100 tysi
    Jakie 100 tys??

    F01 można za 80 spokojnie kupić :)

    Kolega integron chce nam wmówić że nas po prostu nie stać na F i dlatego narzekamy :)

    Ale prawda jest taka że nawet największy bogacz nie kupi gówna w ładnym papierku jak będzie ono się non stop psuło

    To nie kwestia zasobności ale myślenia i zastanowienia się nad sensem zakupu auta z takimi wadami.

    F01 traci na wartości w takim tempie że za 2 lata będzie po 60 tys zł więc nikt niech nie mówi że to auto dla bogacza bo średnio zamożny Polak może je kupić.

    A że jest awaryjne to niestety ale tego powinien wstydzić się koncern BMW wypuszczając taki shit a nie użytkownicy
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #84
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ale zauważ Adasio, że F traci wolniej na wartości niż E65. ja za 8 letnie E65 dałem 50 tyś plus opłaty 5(akcyza, recykling, przegląd itd itp) i zrobienie skrzyni 4,6 co daje niecałe 60 tyś za w pełni sprawne auto zarejestrowane w PL auto. A teraz pierwsze Fki kończą ponad 7 lat i kosztują min 90 tyś.

    A wracając do tematu kasy. Nie ma znaczenia ile kto ma kasy, ma znaczenie jakość tych samochodów. Biedny sie zaplacze ale bogaty też chyba nie będzie obojętny na TAKIE awarie w tak drogim aucie. Wydajesz 500 czy nawet 200 tys i szlak Cie trafia bo masz auto na lawecie. Zasobność portwela guzik ma do tego. Nikt nie lubi wywalać kasy w błoto. NAwet Szejk :)

  5. #85
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    176
    BMW
    F01 750ix
    Skąd
    Szydlowiec

    Post

    Alez ja wsiadam do samochodu i robie 2tys km bez zadnych obaw. Nic sie jeszcze nie zapsulo. O tym caly czas pisze. Mam nie jezdzic samochodem bo ktos na forum uwaza, ze sie moze zepsuc? Nie ma w pakiecie ubezpieczeniowym auta zastepczego? Czy 500zl za hotel to majatek?
    BMW produkuje samochody dla pierwszego wlasciciela. Nikogo nie interesuje czy mozna kupic siedmioletnie f01 od handlarza w Polsce za 30tys zl. To nie jest obszar zainteresowania koncernu. Zal do BMW moze miec pierwszy wlasciciel po 7 latach jak skonczy mu sie przedluzona gwarancja i zaliczy awarie. Po tym czasie ryzyko jest po stronie kolejnego nabywcy. Zadne odkrycie.
    Tak teraz wyglada swiat i tyle. Nie rozmyslam po nocach jakie to jest strasznie niesprawiedliwe. Denerwowac to sie mozna na podatki bo je trzeba placic, a BMW mozna omijac szerokim lukiem tak samo jak dzial f01 na tym forum.
    Doszlo do tego ze nie wypada napisac ze sie jest zadowolonym z wlasnego samochodu bo Ci beda wmawiac ze to niemozliwe.

    JESTEM ZADOWOLONY Z BMWM 750ix F01-N63 !!! NIE ZEPSULO SIE ANI RAZU I MAM DO NIEGO ZAUFANIE !!!

    Rozumiem ze sa tez tacy ktorzy Bmw nienawidza i maja te samochody za najgorszy zlom. Dotarlo do mnie. Dziekuje.

  6. #86
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Z tym że Twoje auto ma 100tys. Ciekawy jestem czy kolejne 50-100 tys też będą takie 'spokojne' . Zauważ że ciągle piszemy o awariach w przedziale 100-200 tys. Ty dopiero sie na niego załapałeś. Rób km i pisz co i jak, sam jestem ciekawy jak to będzie wyglądało.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  7. #87
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    22
    BMW
    W poczekalni
    Skąd
    Małopolska
    Hotel to nie majątek ale stracony czas, spóźnienie na spotkanie biznesowe już nie jest takie rewelacyjne. Są pewne korzyści niematerialne których nie da się przeliczyć na pieniądze. Utracone zaufanie kluczowego klienta, spóźnienie na aukcje lub nieuczestniczenie w niej. Auto zastępcze może i jest w pakiecie ale to też kolejny czas. Poza tym myślisz, że od razu Ci wyskoczą z siódemką zastępcza ? Żebyś się nie zdziwił. Ja miałem małą przypadłość w piątek i za 3 letnie CC zaoferowano mi Skodę fabie lub VW jetta w zastępstwie. Passat może dojedzie jutro. A może i nie. Dodam, że wybrałem celowo drogi i teoretycznie najbardziej wypasiony pakiet by mieć spokój.
    Uważam podobnie jak koledzy, w samochodzie pokroju 7, a8, S za tyle kasy nie powinno być takich przypadków. Mogą się pojawiać jednostkowe awarie osprzętu - w końcu to robią poddostawcy ale póki co to przy seriach F widzę, że jednostkowi użytkownicy nie maja problemów a cała reszta boryka się z mniejszymi lub większymi albo droższymi usterkami.
    Mam znajomego który miał nową x5 za ponad 300. Kroił kasę i teoretycznie się z nią nie liczył. Było go "stać". Ale jak padł mu silnik i skrzynia po gwarancji to naprawa za kilkanaście tysiaków Bardzo go bolała!


    Wysłane za pomocą Tapatalk

  8. #88
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    101
    BMW
    Było 3 x 7 e 32 730m60 e38 730d m57 e65 735 n62
    Skąd
    Olkusz
    Blog
    3

    Post

    Cytat Zamieszczone przez integron Zobacz posta
    Alez ja wsiadam do samochodu i robie 2tys km bez zadnych obaw. Nic sie jeszcze nie zapsulo. O tym caly czas pisze. Mam nie jezdzic samochodem bo ktos na forum uwaza, ze sie moze zepsuc? Nie ma w pakiecie ubezpieczeniowym auta zastepczego? Czy 500zl za hotel to majatek?
    BMW produkuje samochody dla pierwszego wlasciciela. Nikogo nie interesuje czy mozna kupic siedmioletnie f01 od handlarza w Polsce za 30tys zl. To nie jest obszar zainteresowania koncernu. Zal do BMW moze miec pierwszy wlasciciel po 7 latach jak skonczy mu sie przedluzona gwarancja i zaliczy awarie. Po tym czasie ryzyko jest po stronie kolejnego nabywcy. Zadne odkrycie.
    Tak teraz wyglada swiat i tyle. Nie rozmyslam po nocach jakie to jest strasznie niesprawiedliwe. Denerwowac to sie mozna na podatki bo je trzeba placic, a BMW mozna omijac szerokim lukiem tak samo jak dzial f01 na tym forum.
    Doszlo do tego ze nie wypada napisac ze sie jest zadowolonym z wlasnego samochodu bo Ci beda wmawiac ze to niemozliwe.

    JESTEM ZADOWOLONY Z BMWM 750ix F01-N63 !!! NIE ZEPSULO SIE ANI RAZU I MAM DO NIEGO ZAUFANIE !!!

    Rozumiem ze sa tez tacy ktorzy Bmw nienawidza i maja te samochody za najgorszy zlom. Dotarlo do mnie. Dziekuje.
    w 100% popieram Twoją wypowiedz widać ,że jesteś użytkownikiem F01 i stać cię na to auto i nie robisz tragedii jak masz wymienić klocki w serwisie chłopaki tego nie rozumieją bo mają do czynienia tylko z nowszymi bmw jak posiedzą sobie w salonie ... sam użytkuję kilka starszych modeli bmw ...zamiast jednego nowego i dochodze do wniosku ,ze jakbym miał tylko f01 to wyszłoby mnie to w sumie taniej .... rownież nie wchodze na forum o F01 bo w większośći wypowiadają sie tam tacy co chcieli by mieć ale nie mają ....i ciągle gdybają zasłyszane opinie o awaryjności ....

  9. #89
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez kubusss Zobacz posta
    w 100% popieram Twoją wypowiedz widać ,że jesteś użytkownikiem F01 i stać cię na to auto i nie robisz tragedii jak masz wymienić klocki w serwisie chłopaki tego nie rozumieją bo mają do czynienia tylko z nowszymi bmw jak posiedzą sobie w salonie ... sam użytkuję kilka starszych modeli bmw ...zamiast jednego nowego i dochodze do wniosku ,ze jakbym miał tylko f01 to wyszłoby mnie to w sumie taniej .... rownież nie wchodze na forum o F01 bo w większośći wypowiadają sie tam tacy co chcieli by mieć ale nie mają ....i ciągle gdybają zasłyszane opinie o awaryjności ....

    Większych bzdur nie słyszałem :)

    jakie zasłyszane opinie???

    Człowieku masz link do auta z wymienionym motorem czego chcesz więcej??
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  10. #90
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez kubusss Zobacz posta
    w 100% popieram Twoją wypowiedz widać ,że jesteś użytkownikiem F01 i stać cię na to auto i nie robisz tragedii jak masz wymienić klocki w serwisie chłopaki tego nie rozumieją bo mają do czynienia tylko z nowszymi bmw jak posiedzą sobie w salonie ... sam użytkuję kilka starszych modeli bmw ...zamiast jednego nowego i dochodze do wniosku ,ze jakbym miał tylko f01 to wyszłoby mnie to w sumie taniej .... rownież nie wchodze na forum o F01 bo w większośći wypowiadają sie tam tacy co chcieli by mieć ale nie mają ....i ciągle gdybają zasłyszane opinie o awaryjności ....
    100% racji , nie ma jak to narzekać na coś czego się nie ma ,albo jak sie ma auto z zespołem Downa ( jak trafnie ktoś tutaj kiedyś napisał o przedliftowym e65)

    F01 jest mega , jak sie o nie dba , to jeżdzi tak jak powinno.

    integron nie przejmuj się tym co piszą , informuj jak się auto sprawuje i ciesz sie jazdą.

    Tak jak napisał Aldik , F01 nigdy nie będzie tracić na wartości jak e65 , bo po prostu F01 jest ładne i tyle
    Ostatnio edytowane przez ELVIS ; 02-11-2015 o 23:00

Podobne wątki

  1. Zakup F01
    Przez at202 w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-07-2015, 15:44
  2. [F01/02] BMW 750 F01 BMW 750i x-drive F01 SALON PL
    Przez bitek-bitek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 12-02-2015, 20:11
  3. [karoseria] lusterka F01 zmiana na poliftowe F01
    Przez czarny745d w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 02-12-2014, 17:40
  4. F01 humorystyczna cena
    Przez Antek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 11-03-2014, 09:23
  5. e38 cena kosmos
    Przez technics w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-02-2011, 22:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •