Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: zmiękła rurka?

  1. #1

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    http://www.youtube.com/watch?v=_G1V9...eature=related

    Mistrzostwo świata jak dla mnie ... Ale Royal .... nie mam komentarza :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    echh

    o słodki mój pytongu...............


    boskie...


    Easy

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    gdziesz czytalem ze atlantic byl znitowany z 2 czesci, tz karoseria byla wytloczona z 2 czesci a potem na srodku znitowana, ale jaja kiedys byly a jakie pomysly, jakie patenty, pieknie wygladalo, nikt sie niczego niebal, wiekszego silnika, drewnianych ram itp, a teraz...... same gówna.. bo inaczej juz niemoge tego nazwac, jak moze citroen nowego c5 moze reklamowac sie jako najbardziej niemieckie auto?? kiedys byl pomysl i sie go realizowalo niezaleznie jak byl szalony



  5. #5

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Bo kiedyś auta były tworzone z sercem , wkładano w nie duszę ... a teraz ma się kompa , określony budżet i płytę podłogową z golfa 4 i trzeba coś z tego zbudować do jeżdżenia ...

    http://www.youtube.com/watch?v=Avf2S...67567&index=20

    Teraz jedynie ludzie z kasą i wizją mogą sobie pozwolić na szaleństwa i budowanie aut które chcieli by widzieć na ulicy .... np. Franco Sbarro ...

    http://www.youtube.com/watch?v=LuL7SNSk64c

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Dokładnie, dawniej piękne rzeczy tworzyli wielcy wizjonerzy, artyści swojej dziedziny. Byli to ludzie z wielką pasją, którzy chcieli osiągnąć coś pięknego i ponadczasowego.

    A teraz? .....
    bezguścia, beztalencia tylko z wielkimi kontami próbują rządzić.
    W każdej dziedzinie się przejawia nie wiedza i fach, tylko "...kto ma kase, ten ma władze"

    I dokładnie, jak kolega wspomniał, jak można na płycie golfa tworzyć 3, 4,...8 różnych aut ?
    bo co? bo za dużo tych płyt wyprodukowali i gdzieś je trzeba wypchnąć...


    A tak swoją drogą, to w nowych autach wku&^#% mnie tapicerki z tandetnego plastiku made in skoda i tp., gdzie jakość tych plastików jest gorsza od plastików z niedrogich zabawek moich synów
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Jak Cię plastiki w Skodzie denerwują to wsiądź do Forda F-150 heh ale przed wsiadaniem możesz już wezwać karetkę aby cię odwieźli :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •