Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Ogrzewanie. Pomocy !

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tom_0808
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    624
    BMW
    7 E32 3.5iL, 1991, automat.
    Skąd
    Sochaczew
    wlasnie chodzilo mi czy jest kilka rodzajow, a jak dobrac wlasciwy ? po numerach czy jak ?

  2. #32
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Jak przyjrzysz się zdjeciom aukcji którą Ci podałem to zobaczysz pod napisem Bosch numer. Musisz szukać modułu wg numeru jaki masz u siebie. Tu jest końcówka 095 czyli już wiem że jest to od klimy oraz od AUC, czyli coś jak u mnie.
    [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1048/dsc0188v.jpg[/IMG 7er

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    227
    BMW
    l 750 highline e46 320d
    Skąd
    Zaryń
    Dokładnie było kilka rodzaji IHKA, mam chyba pięć jak i niewiecej rodzajów
    Bartekzrn

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tom_0808
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    624
    BMW
    7 E32 3.5iL, 1991, automat.
    Skąd
    Sochaczew
    Zeczywiscie problem jest po stronie ihka, wzialem wyciagnalem wtyczki i je podpialem jeszcze raz te co wchodza w niego i po stronie pasazera jakby lepiej, po stronie kierowcy troszku jakby gorzej ale teraz za zimno zeby dlubac dalej niewykluczone ze to przez te mrozy elektronika sie pitoli kable sztywne jak niewiem co. Na wiosne trzeba bedzie wyjac dokladnie oczycscic i zlozyc. Ze srodkowych kratek oraz kierowcy i pasazera nigdy cieple powietrze nie bedzie leciec tylko letnie http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=16932 na stronie jest rysunek ktory pokazuje gdzie jakie powietrze leci tylko u mnie lecialo zimne, latwo mozna sprawdzic czy jest ok przykladajac reke do kratek na dzrwiach jak leci cieple to jest git, u mnie jest teraz tak ze u pasazera leci cieple a u kierowcy czegos brakuje. Co do tego sterwonika to do niego dochodza 4 wtyczki dwie z lewej i dwie z prawej niejest tak czasem ze te z prawej odpowiadaja za prawa strone a te z lewej za lewa ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •