Witam panowie dawno nie pisałem nic na forum bo zabrakło 7ki w domu :( na szczęście znowu będzie lecz jest taki mały problem,
Mam do kupienia Bunie e32 750 po remoncie głowic i wstawiony jest nowy rozrząd lecz niestety puscił dół. czyli pierścienie albo gorzej. Stary właściciel chce mi sprzedać to auto po pieniążkach, wmawiając mi że nie da się zrobić tuleji bo są zrobione z jakiegoś tam rodzaju metalu i nie wprasuje się nowych. Dlatego on odpuszcza i chce się auta pozbyć. Czy to jest prawda czy fajansiarstwo ? Czy to jest możliwe aby nie była to rzecz naprawialna ?
Nigdy nie miałem 750ki zawsze miałem 730 lub 735. Na tych silnikach coś tam się znam, ale z tym nie miałem przyjemności egzystowania?

Pytanie numer 2: Czy to prawda, że da się założyć do tego samochodu manualną skrzynię biegów? Jakiś kolo w Krakowie nie będę mówił gdzie bo to nie ma znaczenia. Twierdzi że zrobił taką 750ke ze skrzynią z 3,0d z motoru M57 ? Czy jest to możliwe ? CZy wszystko się zmieli ?
Czy moje pytania to legendy o żółtym serze ? Czy może fakty bo jak tak to będzie 750tka na bety :)