-
Początkujący Użytkownik
Byłem dzisiaj u gościa i podłączył mnie do kompa,diagnoza to któraś cewka w skrzynce,mówi ż e się zawiesiła,ale znając złośliwośc rzeczy martwych to napewno się uwaliła.Napiszcie co teraz? W mojej okolicy nie ma jakiegoś serwisu,który by się specjalizował w automatach,a do podrzędnego warsztatu nie zaprowadzę,bo dopiero by była kaplica.Pozdrawiam! :(
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum