Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 80

Wątek: Felgi do e32

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    161
    BMW
    E 32 740 I
    Skąd
    Marki / Kozienice
    Mam pytanie odnośnie felg do e32.
    Czy styling 21 M system II z e34 w rozmiarach 17/8 et 20 i 17/9 et 22 z oponami 235/45 i 255/40 będą pasowały, chodzi mi o tylną felgę, czy nie będzie obcierać i jednocześnie będzie ładnie wyglądać.
    Do e32 na tył wychodziła taka felga tyle że miała et 26 i oponę 265/40 , tak wyczytałem w katalogu felg do bmw w jednym z tematów...

  2. #42
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Będzie pasowało, bez obaw.

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    161
    BMW
    E 32 740 I
    Skąd
    Marki / Kozienice
    Ok dzieki .

  4. #44
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    23
    BMW
    e32 740iL
    Skąd
    Bytów
    Witam dołączę się do tematu mam dylemat nie ukrywam koło to dla mnie połowa sukcesu ładnego e32 posiadam 740il czarna a shadow dosyc mocno na ziemi posiaadam do niej na sezon bbs rk 002 18 8,5 wszystkie dosyć przyjemne koło ale moim zdaniem do e39 najlepiej pasuje chciał bym coś innego i mysłe na ac schnitzerami ( lub alutec o tym wzorze) w 18 tez bardzo mi sie podobają dare rs ogólnie smigam głownie miasto mamy bardzo dobre drogi lecz trasa tez się zdarza tylko boje sie o wytrzymałość ponieważ w tym sezonie niestety nie będę mógł zasiadać za sterami ponieważ zabrano mi uprawnienia i moja pani bedzie to robiła fakt sporadycznie ale zwsze a wiadomo jak to kobiety i ponad 5 metrowy krążownik kilka cm od ziemi. Chciał bym cos klasycznego a raczej nic mi sie nie podoba z ori styling mam na koło jakies 2/3k w zależności jak mnie zaskoczy koło to cena moze troche wzrosnać

  5. #45
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom

    Post

    Najlepiej w e32 wygląda chińska fela i naciąg , sprawdzone

    Oczywiście jest to mega żart , w okolicach kwoty 3 tys może trochę więcej kupisz ALPINY z epoki i nic lepiej nie będzie wyglądać w e32 .

  6. #46
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    23
    BMW
    e32 740iL
    Skąd
    Bytów
    Cieżko o odpowiednia konfiguracje a byly teraz schnitzery w 18 skrecane ale dosłownie godzinkę sie spóźniłem za okazyjny pieniądz ajjj... prawo handlu kto pierwszy ten lepszy

  7. #47
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    55
    BMW
    E32 730 V8 :-)
    Skąd
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    w okolicach kwoty 3 tys może trochę więcej kupisz ALPINY z epoki i nic lepiej nie będzie wyglądać w e32 .
    No teraz to już pojechałeś! Z Alpiną jet jak z BBS-ami - niby ładna felga, ale przez to, ze wielu tak właśnie myśli to już się czasami rzygać chce, jak popatrzysz na jakimś zlocie na rządek fajnie zrobionych fur, z czego 75% ma takie same koła. Każdy chciał się wyróżnić przez co większość wyglądała tak samo...

  8. #48
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,382
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Cytat Zamieszczone przez YatzeK Zobacz posta
    No teraz to już pojechałeś! Z Alpiną jet jak z BBS-ami - niby ładna felga, ale przez to, ze wielu tak właśnie myśli to już się czasami rzygać chce, jak popatrzysz na jakimś zlocie na rządek fajnie zrobionych fur, z czego 75% ma takie same koła. Każdy chciał się wyróżnić przez co większość wyglądała tak samo...
    Właśnie dlatego, że coś jest ponadczasowe i wielokrotnie sprawdzone to tyle osób jeździ na podobnych kołach. Wyróżniasz się z tłumu właśnie na dobrym "oklepanym" kole, a zakładać jakieś wynalazki tylko po to żeby mieć inaczej niż wszyscy, jest wg mnie złą drogą.
    Każda marka ma to do siebie, że pewne kanony się nie starzeją i trzeba się ich trzymać. Przekombinować jest bardzo łatwo, tylko po co...
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  9. #49
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,518
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    W sumie racja na zlocie to wyglada tak samo, ale na ulicy auto sie wyróżnia wygląda ładnie i to chyba o to w tym chodzi
    Ostatnio edytowane przez darekbb ; 12-02-2016 o 12:13

  10. #50
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez YatzeK Zobacz posta
    No teraz to już pojechałeś! Z Alpiną jet jak z BBS-ami - niby ładna felga, ale przez to, ze wielu tak właśnie myśli to już się czasami rzygać chce, jak popatrzysz na jakimś zlocie na rządek fajnie zrobionych fur, z czego 75% ma takie same koła. Każdy chciał się wyróżnić przez co większość wyglądała tak samo...

    Trochę dziwne podejście.Auto ma się podobać właścicielowi.
    Moja rada jeśli żle się czujesz na zlotach,to są odpowiednie proszki przeciwwymiotne...
    Druga pozostać w domu,żadne problemy lokomocyjne Cię nie dopadną...

Podobne wątki

  1. Felgi E32
    Przez Hen w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 18-05-2012, 18:27
  2. [felgi] Felgi 195TR415 i inne klopoty z E32
    Przez PGanc w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 03-04-2009, 09:20
  3. [felgi] Felgi Keskin KT1 w E32
    Przez kjubus w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 01-05-2008, 17:51
  4. Felgi do E32
    Przez ArtHurO w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18-08-2007, 08:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •