Ale warta swojej ceny, tak powiem. Widziałem co kupuje, nic nie ukrywał. A jak kupuje się od handlarza to tam można sięrróżnych rzeczy spodziewać.
Ale warta swojej ceny, tak powiem. Widziałem co kupuje, nic nie ukrywał. A jak kupuje się od handlarza to tam można sięrróżnych rzeczy spodziewać.
https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!
____________________________________________
ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
ex - BMW E66 745 Li black metallic
ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic