Dziś ja popołudniu oglądałem na allegro i się zastanawiałem .... tak bo mnie nięciło dla połowy :D :D :D Sorki ,że wrzucam... ;)
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3149532
Dziś ja popołudniu oglądałem na allegro i się zastanawiałem .... tak bo mnie nięciło dla połowy :D :D :D Sorki ,że wrzucam... ;)
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3149532