Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Cześć wszystkim ;)

  1. #31
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Cytat Zamieszczone przez traynez Zobacz posta
    Podejść? ;) Skoro będziemy ze sobą spędzać połowę dnia (bo mniej więcej tyle czasu ślęczę na wszystkimi wątkami na forum) to chyba fajnie wiedzieć, z kim ma się do czynienia, prawda? ;) Generalnie to trochę zabawne, że taka kruszyna jak ja jeździ taką landarą, ale przynajmniej jak policja mnie złapie to ją mile zaskoczę. ;) Niby fajnie, że siódemka, ale jestem na siebie zła, że nie wyczułam, że coś jest nie halo ze skrzynią, jak kupowałam. A teraz pewnie pare groszy poleci na naprawę. Szczególnie, że wiecie jaki jest stosunek do kobiet w zakładach mechaniki? "O, ona na pewno się na niczym nie zna, więc wmówmy jej, że popsuło się wszystko i zaróbmy za nic dodatkowe tysiąc złotych". ;/

    Heh...no widzę, że dobrze trafiłaś skoro wertujesz tematy na forum...to znaczy, że interesuję Cię te sprawy...
    Naprawdę podziwiam...bo nie znałem do tej pory żadnej kobiety, co by sobie takimi pierdołami zawracała głowę.
    Bo kobiety owszem lubią samochody, ale nie interesuje ich nic poza tym, że jeżdżą i ładnie wyglądają...

    Co do znajomości towarzystwa, które spędza masę czasu na forum, to faktycznie warto wiedzieć któż to do nas pisze.
    Ale w takim przypadku polecam branie udziału w Zlotach lub Spotach, bo dopiero w realu wychodzi cała prawda...a niektórzy potrafią się nieźle kamuflować...

    Heh...a taki przypadek jak..."Przyjeżdża kobieta do mechanika" znam i faktycznie może się to skończyć tak jak piszesz. Więc ja radziłbym w takich sprawach posyłać męża...chłopaka lub znajomego kolegę...

  2. #32
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    31
    BMW
    730i e38
    Skąd
    Kalisz
    Cytat Zamieszczone przez moloko5 Zobacz posta
    Heh...no widzę, że dobrze trafiłaś skoro wertujesz tematy na forum...to znaczy, że interesuję Cię te sprawy...
    Naprawdę podziwiam...bo nie znałem do tej pory żadnej kobiety, co by sobie takimi pierdołami zawracała głowę.
    Bo kobiety owszem lubią samochody, ale nie interesuje ich nic poza tym, że jeżdżą i ładnie wyglądają...
    W zasadzie gdyby nie interesował mnie wygląd to pewnie jeździłabym "polówką" :D A generalnie to zainteresowanie samochodami zaaplikowali we mnie głównie koledzy-mechanicy i chłopak, również mechanik. Jednak wolę dowiadywać się wszystkiego sama, niż iść w łaski do niego. Później jak jestem taka "oczytana" potrafię przed nim zaświecić, a poza tym lubię być niezależna i robić wszystko sama.

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar biemdablju7
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    394
    BMW
    E65 730D M57TU
    Skąd
    Lubelskie, smakuj życie!
    Dlaczego ja dopiero teraz tutaj trafiłem ?:D Witam koleżankę. No tylko podziwiać za takie podejście do sprawy, ze świecą szukać takich niewiast :) jak sytuacja z autem, nadal w warsztacie? Czekamy na dalsze zdjęcia :) Nie tylko auta
    Moje 740i , 750i , 750i fl. , 750 iL, 730D http://7er.pl/showthread.php/34752-W...5%9B%C4%87-%29

  4. #34
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    31
    BMW
    730i e38
    Skąd
    Kalisz
    Cytat Zamieszczone przez biemdablju7 Zobacz posta
    Dlaczego ja dopiero teraz tutaj trafiłem ?:D Witam koleżankę. No tylko podziwiać za takie podejście do sprawy, ze świecą szukać takich niewiast :) jak sytuacja z autem, nadal w warsztacie? Czekamy na dalsze zdjęcia :) Nie tylko auta

    No cześć ranny ptaszku, od 7 rano na forum? :) Dzisiaj jadę prawdopodobnie po auto. Ale aż się boję, czy mi je wydadzą, bo uparłam się, że nie zapłacę całej kwoty.

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik Awatar biemdablju7
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    394
    BMW
    E65 730D M57TU
    Skąd
    Lubelskie, smakuj życie!
    Ty widzę też już nie próżnujesz :) nie bój się tego czy Ci wydadzą czy nie bo wyjścia nie mają, jak zajedziesz to zwyczajnie mówisz że chcesz zrobić jazdę próbną czy w ogóle ta ich wymiana coś pomogła, masz już wtedy kluczyki i swój samochód :) później jedynie ponarzekaj trochę że nie tak się umawialiście albo że nadal coś jest nie tak i nie masz zamiaru płacić 500zł za nic skoro auto nie jest naprawione do końca. To tak w razie czego mówię ale życzę powodzenia żeby wszystko odbyło się pomyślnie :)
    Moje 740i , 750i , 750i fl. , 750 iL, 730D http://7er.pl/showthread.php/34752-W...5%9B%C4%87-%29

  6. #36
    Początkujący Użytkownik Awatar aksaim
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    17
    BMW
    745i e65
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez traynez Zobacz posta
    No cześć ranny ptaszku, od 7 rano na forum? :) Dzisiaj jadę prawdopodobnie po auto. Ale aż się boję, czy mi je wydadzą, bo uparłam się, że nie zapłacę całej kwoty.
    Auto należy do Ciebie i muszą je wydać.
    Jak nie będą chcieli to 112 i policja.
    Przyjadą i nakażą wydać auto.
    Później mechanik może dochodzić kasy w sądzie, ale skoro zrobili coś bez uzgodnienia to ich problem.

  7. #37
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    31
    BMW
    730i e38
    Skąd
    Kalisz
    Wydali mi auto, zapłaciłam połowę i zostałam zobowiązana do zapłaty reszty w przeciągu miesiąca. Nie zapłacę, chyba że przyślą mi pismo z windykacji. Auto co prawda działa, ale nie jestem w pełni zadowolona..

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    603
    BMW
    S-Max 2,5T PoWeR
    Skąd
    North East PL
    Witam Koleżankę.... bardzo ładna... fotka.... czekam na fotki siódemerki również....
    Proponuję pogadać popytać na forum, z pewnością znajdzie się ktoś w okolicy miejsca zamieszkania kto zna poważny porządny warsztat...
    bo z tego co czytam to początek nie zbyt ciekawy... ale wszystko do zrobienia....
    a radość z jazdy,,.... bezcenna....
    Powodzenia

  9. #39
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    31
    BMW
    730i e38
    Skąd
    Kalisz

    Post

    Ależ mnie tu dawno nie było! Skrzynia na szczęście sprawuje się już całkiem dobrze. Jednak wystarczyło wymienić olej :D Teraz borykałam się z nowymi problemami. Mianowicie - drgania na kierownicy podczas hamowania. Początkowo myślałam, że to tarcze i klocki, jednak po głębszych oględzinach okazało się, że problem tkwi w zawieszeniu. Wymieniłam wahacze, stabilizatory i końcówki drążków na przodzie i póki co jest w porządku. Zbieram teraz na tył i będzie idealnie :)

    Ale, żeby tutaj do Was zajrzeć skłoniło mnie zapalanie się kontrolki od oleju podczas hamowania. I tym razem mnie nie zawiedliście - na forum są odpowiedzi chyba na wszystkie problemy.

    PS. Od kilku minut męczę się, żeby dodać zdjęcie mojej e38 i niestety nic mi z tego nie wychodzi :(

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Prima
    Dołączył
    Mar 2017
    Posty
    157
    BMW
    e38 728
    Skąd
    Warszawa
    Zainstaluj taptalka na telefonie i wrzucenie zdjęcia staje się bezproblemowe bo taptalk hostingu je zdjęcia (ciekawe jak długo). mi narazie śmiga

    Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [E65/66] Cześć wszystkim.
    Przez damned1 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 17-03-2017, 21:27
  2. [E38] Cześć wszystkim!
    Przez Arzefu w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-06-2015, 09:38
  3. [E32] Cześć wszystkim
    Przez Maciej Szczepaniak w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-10-2014, 09:55
  4. Cześć wszystkim!:)
    Przez untouchable88 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 28-11-2010, 18:20
  5. Cześć wszystkim!!!
    Przez tynio w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 16-03-2010, 14:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •